Ryanair ogłasza rekrutację pracowników

Irlandzka linia lotnicza poinformowała, że rozpoczyna jedną z największych akcji rekrutacyjnych, a stanowiska pracy znajdować się będą w Dublinie.

Ryanair, wiodąca linia lotnicza w Europie, ogłosiła, że poszukuje kandydatów na stanowiska w swojej głównej siedzibie w działach handlu, finansów, sprzedaży i marketingu, obsługi klienta, operacji, zasobów ludzkich, bezpieczeństwa, IT i inżynierii.

W związku z tym linia lotnicza potwierdza, że nadal się rozwija, a do 2034 r. zamierza obsłużyć 300 milionów pasażerów.

Żeby pomóc znaleźć idealnych kandydatów na te ekscytujące nowe stanowiska w centrali firmy, Ryanair organizuje dzień otwarty w swojej globalnej siedzibie w Swords w piątek 12 lipca w godzinach od 14:00 do 16:00.

Wydarzenie obejmie ogólną prezentację, a także sesje indywidualne, co pozwoli kandydatom spotkać się z utalentowanymi zespołami Ryanair i dowiedzieć więcej o linii lotniczej, jej planach rozwoju, nieograniczonych korzyściach związanych z podróżami służbowymi, doskonałych pakietach wynagrodzeń i fantastycznych możliwościach kariery.

Proponowane stanowiska obejmują etaty dla absolwentów na poziomie podstawowym po stanowiska kierownicze wyższego szczebla, a zainteresowani kandydaci powinni zarejestrować się na stronie ryanair.careers.com.

Opr. Bogdan Feręc

Źr. Ryanair

Photo Ryanair

Udostępnij i skomentuj w mediach społecznościowych po przeczytaniu tekstu:
ZNAJDŹ NAS:
Domniemane oszustwa
Dr Artur Bartoszewic