Nowy sukces China Homelife Poland 2022

Wesprzyj naszą pracę na Go Fund Me. Dziękujemy!

Zakończyła się 10. jubileuszowa edycja targów China Homelife Poland 2022. To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło wyselekcjonowanych producentów najbardziej poszukiwanych produktów, z różnych sektorów i zakończyło się sukcesem.

https://agencja-informacyjna.com/x-targi-china-homelife-poland-oraz-forum-przedsiebiorczosci-ukrainsko-polskiej/embed/#?secret=FZFfp3zvI3#?secret=bVTthzEywJ

China Homelife Poland to największa w Europie Środkowo-Wschodniej platforma dla importerów produktów z Chińskiej Republiki Ludowej. Pierwsza edycja tego wydarzenia odbyła się w w 2012 r.

China Homelife Poland towarzyszą targi China Homelife Show. Każdego roku prezentowanych jest ponad 1.000 starannie wyselekcjonowanych wystawców z Chińskiej Republiki Ludowej, z takich branż jak: elektronika, materiały budowlane, meble, odzież i tekstylia, oświetlenie, wyposażenie domu, upominki i inne.

Razem z China Homelife Show odbywają się targi China Machinex nastawione na przemysł maszynowy. Wystawcy oferują podczas nich swoje najlepsze produkty z branż: elektryczność i nowa energia, maszyny, sprzęt i narzędzia.

Uczestnicy targów China Homelife Show i China Machinex mają do dyspozycji specjalną strefę match makingu – a w niej zapewnioną pomoc tłumacza, tak by komunikacja z kontrahentami z Chińskiej Republiki Ludowej była jak najprostsza. Spotkanie z idealnie dobranym wystawcą można zaaranżować już przed targami. Dla największych importerów działa również program Hosted Buyer, który daje wiele ekskluzywnych korzyści. Biznes to jednak nie wszystko – podczas targów co roku odbywają się również ciekawe wydarzenia kulturalne.

Podczas China Homelife Poland odbyła się także druga edycja hybrydowa, podczas której spotkanie z przedstawicielami przedsiębiorstw odbywały się online. Pod jednym dachem PTAK Warsaw EXPO, można było znaleźć artykuły gospodarstwa domowego, tekstylia, elektronikę użytkową, wyposażenie domu, artykuły budowlane, zabawki, a nawet akcesoria dla zwierząt. Ogromnym zainteresowaniem wśród zwolenników pojazdów ekologicznych cieszyły się elektryczne rowery, skutery czy drony. Nowoczesne rozwiązania smart dom spotkały się z uznaniem najbardziej wymagających konsumentów.

Przedsiębiorcy, a zwłaszcza eksporterzy i importerzy mierzą się w ostatnim czasie z wieloma wyzwaniami w prowadzaniu działalności gospodarczej. Pojawiły się najpierw trudności związane z turbulencjami w łancuchu dostaw, będącymi skutkami pandemii korona wirusa SARS-COV-2, a później z różnicami kursowymi, inflacją skutkami wojny rosyjsko-ukraińskie. Obecnie, jak prawdopodobnie nigdy wcześniej, potrzebują wsparcia ze strony rządu i samorządu terytorialnego. Potrzebna jest pomoc i nowe rozwiązania dla aktualnej sytuacji.

https://agencja-informacyjna.com/perspektywy-i-kierunki-sprzedazy-polskich-produktow-w-najblizszych-latach/embed/#?secret=oFD0XoQnVH#?secret=JDYnJHqK0A

Warszawska Izba Gospodarcza, przy współpracy z regionalnymi i lokalnymi izbami gospodarczymi, podczas China Homelife Poland 2022,  Forum Polskiej Przedsiębiorczości oraz równolegle Forum Przedsiębiorczości Ukraińsko-Polskiej. W trakcie paneli dyskusyjnych debatowali eksperci, posiadający wyjątkowe doświadczenie i wiedzę, która jest pomocna przy przecieraniu nowych szlaków w obecnej, trudnej rzeczywistości biznesowej.

Agencja Informacyjna

Wesprzyj naszą pracę na Go Fund Me. Dziękujemy!
© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
Tomasz Szustek: Zame
Fakty o chorobie Alz

Irlandzka trasa koncertowa Dory Goli: Galway - 13 kwietnia, Clare - 27 kwietnia, Wicklow - 18 maja, Limerick - 31 maja.

Bilety są już dostępne na stronach internetowych Monroe's Galway, Port Duggans, The Whale Theatre, Upstairs at Dolan's i przy wejściach. Zapraszamy!!!

Irlandzka trasa koncertowa Dory Goli: Galway - 13 kwietnia, Clare - 27 kwietnia, Wicklow - 18 maja, Limerick - 31 maja.

Bilety są już dostępne na stronach internetowych Monroe's Galway, Port Duggans, The Whale Theatre, Upstairs at Dolan's i przy wejściach. Zapraszamy!!!