Pokaz klasyków i samochodów zabytkowych

Jutro w Galway odbędzie się kolejna edycja „Classic Fest”, gdzie będzie można obejrzeć pojazdy zabytkowe oraz klasyczne.

Fanów motoryzacji zapraszamy na Ballybrit Racecourse w Galway, w niedzielę 3 lipca 2022 roku, a zaprezentowane zostaną samochody i inne pojazdy ze wszystkich okresów produkcyjnych sprzed 2000 roku.

Ciekawostką będzie też prezentacja samochodów współczesnych, więc wystawione zostaną najnowsze modele aut, w tym  głównego dealera marki Ford oraz Honda w Galway – Sheils Motor Group.

Galway Racecourse na Ballybrit wypełni się jutro bogatą gamą pojazdów, ale i fani zakupów znajdą coś dla siebie, ponieważ zaplanowano też miejsce na stragany handlowe oraz wiele pokazów towarzyszących, a gościom czas umilać będą zespoły muzyczne.

Organizatorzy zapewniają, że i najmłodsi nie będą się nudzić, bo i dla nich znajdzie się coś interesującego, włącznie z pokazami magii, malowaniem twarzy i inne atrakcje, a wszystkie dostępne będą bezpłatnie.

Jedną z największych atrakcji będzie wystawa modeli samochodowych, a ich twórcy stawią się liczną grupą i zaprezentują modele odlewane, ale także zbudowane z klocków Lego. Na „Classic Fest 2022” znajdzie się też coś ciekawego dla wielbicieli pociągów, bo modele pojazdów szynowych, także będą jedną z atrakcji.

Początek imprezy o godzinie 10:00.

Bogdan Feręc

Informacja własna

Zdj: Conor Gillespie – Sheils Motor Group / Irish Vintage Scene

Wesprzyj naszą pracę na Go Fund Me. Dziękujemy!
© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
Felieton sobotni Jan
Czy jest jeszcze sza