Pearse Doherty: Sinn Féin przygotowuje się do walki z nowymi wyborami do Zgromadzenia

Wesprzyj naszą pracę na Go Fund Me. Dziękujemy!

W Londynie trwa chaos, który związany jest z rezygnacją Liz Truss ze stanowiska premiera, a teraz krążą plotki, że Boris Johnson może wrócić na Downing Street numer 10.

Tymczasem pozostał tylko tydzień na przywrócenie władzy wykonawczej na Północy, w przeciwnym razie czekają nas nowe wybory do Zgromadzenia Stormont. Sinn Féin jest dziś gotowa do powołania władzy wykonawczej, która włoży pieniądze do kieszeni ludzi, aby poradzić sobie z kryzysem kosztów życia i zacząć naprawiać służbę zdrowia. Niezależnie od wyniku wyborów torysowskiego przywódcy, każdy nowy premier Wielkiej Brytanii musi zapewnić, że Protokół Irlandzki, nadal będzie tworzył miejsca pracy i inwestycje, chroniąc nasze firmy przed skutkami Brexitu. 

My w Sinn Féin musimy być jednak przygotowani na walkę z nowymi wyborami.

Każdy sprzedawany przez nas los na National Draw – może pokryć koszt jednego plakatu wyborczego. Dlatego prosimy członków i sympatyków, aby w tym roku dołożyli specjalnego wysiłku, aby kupować i sprzedawać jak najwięcej kuponów. Po raz kolejny w tym roku odbędą się cztery losowania z nagrodą pieniężną w wysokości 5000 € do zgarnięcia w każdym losowaniu.

Los o wartości 10 € umożliwia udział we wszystkich czterech losowaniach, z których pierwsze odbędzie się w sobotę 26 listopada, a kolejne losowania odbędą się 3 grudnia, 10 grudnia i 18 grudnia.

Zdobądź kupony na wszystkie cztery losowania już dziś, klikając poniższy przycisk:

Chcę kupić bilet na losowanie narodowe>>>

Pearse Doherty – Sinn Féin

© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
Już 70% rodziców z
Prof. Andrzej Nowak
Portal "Polska-IE" informuje o przewie urlopowej w dniach od 23 do 27 maja 2024 roku. Dziękujemy za wyrozumiałość. Zapraszamy niebawem.
Portal "Polska-IE" informuje o przewie urlopowej w dniach od 23 do 27 maja 2024 roku. Dziękujemy za wyrozumiałość. Zapraszamy niebawem.