Irish Rail frontem do klienta

Irlandzkie Koleje zapewniają, że w święta Bożego Narodzenia, ale też w noc sylwestrową, pasażerowie nie będą musieli obawiać się, że nie będą mogli korzystać z usług Irish Rail.

Zarząd Iarnród Éireann (irl.), podjął decyzję, że właśnie w Boże Narodzenie i Sylwestra, mieszkańcy Irlandii powinni mieć ułatwione podróżowanie międzymiastowe i bezproblemowo korzystać z kolejki dojazdowej DART, więc zarówno Irish Rail, jak i Dart, działać będzie znacznie dłużej.

Oznacza to, że na niektórych trasach pociągi kursować będą do godziny 2 w nocy, co pozwoli zarówno dojechać na świąteczne obiady do rodziny i znajomych, jak i bezproblemowo wrócić do domu.

Braku możliwości dojazdu nie muszą obawiać się również osoby dojeżdżające w te dni do pracy, bo rozkład jazdy został dostosowany również do nich, czyli będą mogli korzystać z pociągów i kolejki dojazdowej bez żadnych problemów.

Szczegółowy rozkład jazdy Irish Rail i Dart znajduje się na stronach przewoźników, a i opisano w nim zmiany, jakie obowiązywać będą w Boże Narodzenie i Sylwestra.

Bogdan Feręc

Źr: Independent

Photo by backstrait from Pixabay 

© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
„Na irlandzkiej wy
Nowe przepisy dotycz