Cztery lokale gastronomiczne do wynajęcia na lotnisku w Shannon

Władze lotniska w Shannon otwierają właśnie przetarg koncesyjny na prowadzenie czterech punktów gastronomicznych, w tym kawiarni i baru. Jak dodają zarządzający tym portem lotniczym, Shannon odzyskuje sprawność po pandemii Covid-19 i w tym roku spodziewa się, iż wróci do poziomu obsługi pasażerskiej w wysokości 77% tego z 2019 roku.

Władze lotniska dodają, że ilość pasażerów, jakiej spodziewają się, iż w tym roku przekroczy 1.3 mln osób, a ruch pasażerski stale rośnie, co stać się ma dodatkową zachętą do potencjalnych najemców.

Wybrani oferenci prowadzenie swojego biznesu będą mogli rozpocząć już listopadzie, a kontrakt opiewać ma na 5 lat, jednak z możliwością przedłużenia go o kolejne dwa lata.

Shannon Group zaprasza do składania ofert na prowadzenie restauracji i baru w strefie operacyjnej lotniska oraz kawiarni w strefie operacyjnej lotniska obok siedziby Post US Customs and Border Protection.

Władze lotniska w Shannon chcą też, aby oferta gastronomiczna, jaka skierowana zostanie do podróżnych, była zróżnicowana, więc największe szanse mają firmy, które zaoferują bogaty wybór potraw.

Więcej informacji w tej sprawie znaleźć można na stronach internetowych Shannon Airport.

Bogdan Feręc

Źr: Independent

© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
Węgiel wraca do ła
Ryanair świętuje 3