Ryanair świętuje 35 lat działalności w Cork. Co zyskają klienci?

Wesprzyj naszą pracę na Go Fund Me. Dziękujemy!

3 samoloty bazowe, łącznie 25 tras letnich i 2 nowe trasy na zimę 2022 / 2023.

Linia lotnicza Ryanair, linia lotnicza świętuje  rocznicę 35-lecia działalności w Cork z dużymi rezerwacjami w sezonie letnim i wręcz z rekordowym rozkładem lotów Cork Summer obejmującym 25 tras do miejsc, takich jak Alghero, Barcelona i Wenecja. 

Samoloty Ryanaira z siedzibą w Cork stanowią inwestycję o wartości 300 mln USD, która znacznie poprawia łączność w regionie Munster i wspiera 90 wysoko płatnych miejsc pracy w lotnictwie oraz prawie 1500 pośrednich miejsc pracy na lotnisku w Cork. 

Ta ilość będzie nadal rosła wraz z niedawno ogłoszonym rozkładem lotów Winter’22/23, który obejmuje nowe trasy do Newcastle i Rzymu, oba kursujące dwa razy w tygodniu od końca października.

Minęło 35 lat od pierwszego lotu Ryanaira z Cork do Londynu Luton w 1987 roku. Aby zaznaczyć ten ważny kamień milowy Ryanair oferuje teraz ulepszoną łączność do i z Cork. 

Ponad 240 lotów tygodniowo (ponad 70 więcej niż przed pandemią), co daje wczasowiczom w Cork duży wybór tras do najciekawszych europejskich miejsc, a jednocześnie zapewnia turystyce w regionie Munster tak potrzebny impuls.

Żeby uczcić rocznicę w Cork, Ryanair uruchomił ograniczoną czasowo wyprzedaż miejsc z taryfami dostępnymi już od 21,99 EUR na nowych trasach na podróż od sierpnia 2022 do października 2022 r. i aby skorzystać z tych fantastycznych niskich cen, klienci muszą zalogować się na www. Ryanair.com i zarezerwuj do 24 czerwca 2022 r.

Jade Kirwan dyrektor ds. komunikacji w Ryanair powiedziała:

Jako linia lotnicza nr 1 w Irlandii, Ryanair z przyjemnością zaznacza przełomowy moment 35 lat działalności z lotniska w Cork dobrymi wynikami rezerwacji w lecie i dużym wyborem dla naszych klientów w Cork z ponad 240 lotami tygodniowymi na 25 trasach, w tym do ekscytujących miejsc docelowych takich jak Alghero, Barcelona i Wenecja. Cieszymy się 35-letnią relacją z lotniskiem Cork i mamy nadzieję, że będzie się to umacniać w nadchodzących latach. Ryanair zapewnia większy wybór i przepustowość latem 22 i zimą 22/23 i ma nadzieję na konsolidację w przyszłym roku, ale zależałoby to całkowicie od tego, czy lotnisko w Cork nie podniesie opłat, jak proponowały inne irlandzkie porty lotnicze.

Pełniący obowiązki dyrektora zarządzającego lotniska Cork Roy O’Driscoll powiedział natomiast:

– Jesteśmy szczególnie zadowoleni, że możemy świętować 35 lat działalności Ryanaira na lotnisku w Cork. Z 27 regularnymi usługami w tym roku. Rok 2022 pokazał trajektorię wzrostu, jaką Ryanair obsługuje w Cork i w całej swojej siatce połączeń. Jesteśmy zachwyceni ogłoszonym zimowym harmonogramem, w ramach którego liczba tras letnich zostanie przedłużona na zimę, ale w szczególności zostaną dodane Rzym i Newcastle.

Bogdan Feręc

Źr: Ryanair

© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
Cztery lokale gastro
Sinn Féin proponuje

Irlandzka trasa koncertowa Dory Goli: Galway - 13 kwietnia, Clare - 27 kwietnia, Wicklow - 18 maja, Limerick - 31 maja.

Bilety są już dostępne na stronach internetowych Monroe's Galway, Port Duggans, The Whale Theatre, Upstairs at Dolan's i przy wejściach. Zapraszamy!!!

Irlandzka trasa koncertowa Dory Goli: Galway - 13 kwietnia, Clare - 27 kwietnia, Wicklow - 18 maja, Limerick - 31 maja.

Bilety są już dostępne na stronach internetowych Monroe's Galway, Port Duggans, The Whale Theatre, Upstairs at Dolan's i przy wejściach. Zapraszamy!!!