Brak planów na Sylwestra? A może Cedrowy Dworek?

Nic strasznego się jeszcze nie stało, gdyż wiele osób wciąż nie wie, co ze sobą zrobić, by godnie powitać 2023 rok i nadal zastanawia się, jak spędzić Sylwestra?

Rozwiązaniem tego problemu może stać się propozycja mojej redakcyjnej koleżanki z Radia Wnet, Polki na Bałkanach, a prywatnie Liliany Wiadrowskiej, która jako żywo stała się w tym roku inicjatorką pewnej imprezy.

Nie będzie to Sylwester z Radiem Wnet, nie będzie to nawet Sylwester z Jedynką, a Sylwester na koniec świata – impreza dla Singli.

Sama nazwa jest może trochę przesadzona, bo jaki tam koniec świata, a przecież nie tłum, a rzesza singielek i singli zjedzie się do Cedrów Wielkich w województwie pomorskim i to w Polsce jest, a nie na końcu świata.

Jak informuje mnie redaktor Liliana Wiadrowska, zostały już ostatnie wolne miejsca na Sylwestra dla Singli, więc można jeszcze zarezerwować pokój i podczas trzydniowej zabawy wybrać ofiarę swoich uczuć, czy tam drugą połówkę, jakby to wszystko dwuznacznie nie brzmiało.

Mówiąc jednak całkiem poważnie, w sylwestrowej zabawie udział mogą brać osoby 25-letnie i starsze, najlepiej single, na co wskazuje nawet pełna nazwa imprezy, a i nie ma żadnych ograniczeń dotyczących kraju zamieszkania, czyli w Cedrowym Dworku mogą pojawić się nawet rezydenci z Irlandii.

Z prywatnych doniesień Liliany wiem, że szykuje się pyszna zabawa, więc wypada wyłącznie zaprosić na Sylwestra, którego organizatorką jest Liliana Wiadrowska vel Polka na Bałkanach i inni.

Więcej informacji na ten temat znaleźć można na TEJ STRONIE, ale i facebookowym profilu POLKI NA BAŁKANACH.

Zapraszamy!!!

Bogdan Feręc

© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
Zanikające tradycje
People Before Profit