TUMI rozpoczyna jesienną kampanię 2022 w stylu filmów dokumentalnych pod hasłem „Stworzone na podróż”

Wesprzyj naszą pracę na Go Fund Me. Dziękujemy!

W filmach zawarte zostaną niepowtarzalne historie takich międzynarodowych gwiazd świata sportu i rozrywki jak Son Heung-min, Gracie Abrams, Anthony Ramos i Lando Norris.

NOWY JORK, 22 sierpnia 2022 r. /PRNewswire/ — Tej jesieni TUMI, międzynarodowa marka podróżnicza i lifestylowa, rozpocznie swoją międzynarodową kampanię pt. „Stworzone na podróż” („Built for the Journey”), w ramach której uwiecznione zostaną osobiste i zawodowe podróże znanych na całym świecie gwiazd sportu i rozrywki, trafnie określanych jako TUMI Crew (Załoga TUMI). Kampania, stworzona przez uznaną reżyserkę filmową, Jesse Moussallem, która przemierzyła cały świat, aby powołać te niepowtarzalne historie do życia, obejmuje krótkie filmy z udziałem zawodowego piłkarza Sona Heung-mina, wokalistki i autorki piosenek Gracie Abrams, aktora Anthony’ego Ramosa i kierowcy Formuły 1 z zespołu McLaren Lando Norrisa. Kierowani swoimi wielowymiarowymi pasjami i potrzebą nieustannego przemieszczania się, członkowie Załogi przedstawiają kolekcje 19 Degree Aluminium, TEGRA-LITE® i McLaren, odpowiednio w każdej poszczególnej odsłonie kampanii.

„Celem TUMI jest zapewnienie, że każda osoba zyska możliwość osiągania sukcesów dzięki korzystaniu z naszych produktów – niezależnie od tego, czy wybierają się w zagraniczną trasę, wracają do domu, czy rozpoczynają nową zawodową przygodę – powiedział Victor Sanz, dyrektor kreatywny TUMI. – Stosujemy zaawansowane techniki projektowe i innowacyjne materiały, aby stworzyć nowoczesne produkty, które oferują wszystko co najlepsze w podróżowaniu, czyli wytrzymałość, zrównoważony rozwój i trwałość. Nasze produkty pomyślnie przechodzą próbę czasu”.

Pierwsza historia ma swoją premierę dzisiaj, a jej gwiazdą jest południowokoreański piłkarz, Son Heung-min, którego podróż polega na doskonaleniu rzemiosła poprzez powtarzanie poszczególnych czynności i pokazaniu, co jest niezbędne do odnoszenia sukcesów zawodowych. Podczas swoich podróży Heung-min polega na walizkach TUMI 19 Degree, które chronią jego cenny dobytek.

Pozostałe trzy filmy w ramach kolejnych odsłon kampanii zostaną zaprezentowane we wrześniu i w październiku. Film z udziałem Gracie Abrams (premiera zaplanowana na 15 września) przedstawi jej pierwszą międzynarodową trasę koncertową i podróż do Paryża z wytrzymałym i trwałym bagażem TEGRA-LITE®, stworzonym do aktywnego życia w trasie. Inspiracją dla kampanii był jej utwór „For Real This Time”. Historia Anthony’ego Ramosa, która również będzie miała swoją premierę 15 września, podkreśli jego podróż do Puerto Rico, którą odbył w poszukiwaniu samego siebie i specjalną więź, którą nawiązał z tą wyspą i jej dziedzictwem.

„Wizyta w Puerto Rico była doświadczeniem, które pomogło mi w odkryciu moich korzeni i nawiązaniu głębszych relacji z miejscem, z którego pochodzi moja rodzina. Akcesoria bagażowe TUMI TEGRA-LITE® sprawiły, że ta podróż stała się jeszcze bardziej wyjątkowa dzięki możliwości bezpiecznego zapakowania pamiątek, które wiele dla mnie znaczą i przypominają mi o ojczystych stronach” – powiedział Anthony Ramos. Nagrał piosenkę inspirowaną podróżą z TUMI, zatytułowaną „Maleta”, co w języku hiszpańskim oznacza „torbę”.

Ostatnia odsłona kampanii, która pojawi się 13 października, zaprezentuje najnowszą kolekcję TUMI | McLaren Carbon Fiber CFX z udziałem kierowcy Formuły 1 z zespołu McLarena, Lando Norrisa, który podzielił się swoją wizją przyszłości. Film nagrano pod Londynem, a przedstawiona w nim historia jest uzupełnieniem kolekcji TUMI | McLaren, która opiera się na innowacji, technologii i doskonałym wzornictwie.

„Kampania ta celebruje odporność ludzkiego ducha i wyruszanie w podróż ku nowym przygodom, co jest częścią DNA marki TUMI. TUMI z zaangażowaniem udoskonala te podróże; tak jesteśmy skonstruowani” – stwierdziła Jill Krizelman, starsza wiceprezes ds. marketingu i e-commerce w TUMI.

Podczas tego sezonu, marka planuje organizację niezliczonych aktywności na całym świecie z okazji premier filmów. Szczegółowe informacje już wkrótce.

Wszystkie kolekcje są dostępne na całym świecie w sklepach TUMI, na stronie TUMI.com i w wybranych specjalistycznych punktach sprzedaży.

TUMI

Od 1975 r. firma TUMI tworzy światowej klasy akcesoria biznesowe, podróżne i luksusowe, zaprojektowane z myślą o łączeniu jakości, prostoty i piękna we wszystkich aspektach życia w podróży. Dzięki doskonałej funkcjonalności i pomysłowości naszych produktów jesteśmy partnerem na całe życie dla podróżujących i twórców, ułatwiając im realizację swoich pasji. Produkty tej marki są sprzedawane w około 2 tysiącach punktów sprzedaży zlokalizowanych w ponad 75 krajach na całym świecie.  

Więcej informacji o TUMI na stronie: TUMI.COM.

Materiał filmowy – https://mma.prnewswire.com/media/1881737/FW22_Launch.mp4

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1881732/Anthony.jpg

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1881734/Son.jpg

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1881735/Gracie.jpg

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1881736/Lando.jpg

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/214382/tumi_logo.jpg

Źródło: Tumi, Inc.

Źródło informacji: PR Newswire

Wesprzyj naszą pracę na Go Fund Me. Dziękujemy!
© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
Sto lat od śmierci
Szymon Szynkowski ve

Irlandzka trasa koncertowa Dory Goli: Galway - 13 kwietnia, Clare - 27 kwietnia, Wicklow - 18 maja, Limerick - 31 maja.

Bilety są już dostępne na stronach internetowych Monroe's Galway, Port Duggans, The Whale Theatre, Upstairs at Dolan's i przy wejściach. Zapraszamy!!!

Irlandzka trasa koncertowa Dory Goli: Galway - 13 kwietnia, Clare - 27 kwietnia, Wicklow - 18 maja, Limerick - 31 maja.

Bilety są już dostępne na stronach internetowych Monroe's Galway, Port Duggans, The Whale Theatre, Upstairs at Dolan's i przy wejściach. Zapraszamy!!!