PTSB zapowiada kolejne zmiany

Wesprzyj naszą pracę na Go Fund Me. Dziękujemy!

Bank PTSB, dawniej Permanent TSB potwierdził swoje wcześniejsze zapowiedzi, iż zmodernizuje wiele w zakresie swojej działalności, w tym wciąż poprawiać będzie swoje usługi, aby klienci mieli jeszcze więcej pozytywnych doświadczeń podczas korzystania z usług bankowych.

Obecnie PTSB anonsuje wprowadzenie na rynek całkiem nowych cyfrowych i fizycznych kart bankowych, które zostały unowocześnione i mają dodatkowe istotne zabezpieczenia. Zmianą, która jako pierwsza rzuci się w oczy, będzie całkiem nowy wygląd karty bankowej PTSB, zarówno debetowej, jak i depozytowej w aplikacji PTSB. Zaktualizowany zostanie też cyfrowy portfel karty debetowej Visa.

Karty w formie fizycznej, które wydane zostały wcześniej, zachowają ważność, będą też w pełni funkcjonalne, a wymienione zostaną, gdy upłynie ich termin ważności lub karta zostanie zniszczona, lub zagubiona. Nie zmienią się również numery kart, daty ich ważności, ale i numery CVV i w żaden sposób nie wpłynie to na dostęp do systemu Open24.

W cyfrowym portfelu nie będzie konieczności podejmowania żadnych działań, gdyż zmiany dokonane zostaną automatycznie. Nowy format kart bankowych PTSB dotyczy cyfrowych debetowych kart osobistych, w tym powiązanych z kontami dla nastolatków i studentów, ale też debetowych kart firmowych.

Więcej informacji o zmianach i nowych cyfrowych kartach PTSB można znaleźć tutaj.

Zmienią się również karty w formie fizycznej, a te będą wydawane stopniowo od czerwca tego roku i otrzymają je w pierwszej kolejności nowi klienci PTSB, osoby, które wymieniać będą karty z powodu utraty ich terminu ważności, w przypadku zniszczenia, zagubienia, kradzieży itd.

Szczegółowych informacji o zmianach udziela PTSB, a pytania o proces rebrandingu kierować można tutaj.

PTSB dodaje, iż na bieżąco informować będzie o kolejnych zmianach, aby zapewnić swoim klientom pełną wiedzę w tej kwestii.

Bogdan Feręc

Źr. PTSB

Photo CC BY-SA 2.0 Kenneth Allen 

Wesprzyj naszą pracę na Go Fund Me. Dziękujemy!
© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
Wygraj wycieczkę do
Cienka szyba