Wygraj wycieczkę do Denver w Kolorado z Aer Lingus

Wesprzyj naszą pracę na Go Fund Me. Dziękujemy!

Aby uczcić uruchomienie nowych bezpośrednich lotów do Denver, lotnisko w Dublinie nawiązało współpracę z Aer Lingus, żeby zaoferować Tobie i znajomemu niesamowitą szansę na wygranie lotów w obie strony, zakwaterowanie i karnety do atrakcji turystycznych, dzięki którym odkryjesz wszystkie cuda, jakie może zaoferować Denver.

Żeby mieć szansę na wygraną, po prostu skieruj się na lotnisko w Dublinie na Instagramie, Facebooku lub X, polub post konkursowy i w komentarzu oznacz osobę, którą zabrałbyś ze sobą. Zwycięzca zostanie wybrany losowo w piątek 17 maja.

Znane z szeregu światowej klasy muzeów i zabytków Denver zaprasza do zagłębienia się w tętniącą życiem kulturę i bogatą historię. Od fascynujących eksponatów w Muzeum Sztuki w Denver po kultowy amfiteatr Red Rocks – każdy odwiedzający znajdzie coś dla siebie.

Jako brama do wspaniałej przyrody, miasto oferuje wygodny dostęp do zapierających dech w piersiach parków dzikiej przyrody, malowniczych szlaków turystycznych, pól golfowych oraz spokojnych rzek i jezior. Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem przyrody, czy odkrywcą miast, w Denver każdy znajdzie coś dla siebie.

Konkurs zakończy się o godzinie 15:00 w piątek 17 maja. Ze zwycięzcą skontaktujemy się w ciągu 48 godzin od zakończenia konkursu.

Zobacz Regulamin poniżej. Powodzenia!

Zasady i Warunki

Nagroda składa się z:

 • Loty w obie strony tylko dla 2 osób dorosłych z Dublina do Denver liniami Aer Lingus.
 • Zakwaterowanie na dwie noce w hotelu w pobliżu metra Denver.
 • Karnety na kulturę wysoką. 3-dniowy karnet Mile High Culture Pass umożliwia jednorazową wizytę w 7 atrakcjach w ciągu 3 kolejnych dni.

W przypadku rezerwacji lotu obowiązuje powiadomienie o rezerwacji z minimalnym wyprzedzeniem 3 tygodni. Wszyscy zdobywcy nagród powinni najpierw sprawdzić na stronie aerlingus.com preferowaną datę/godzinę lotu i poprosić o dostępność wybranych opcji u osoby kontaktowej w Aer Lingus.  

Odpowiedź Aer Lingus w sprawie dostępności i potwierdzenia rezerwacji może zająć do 2 dni roboczych. Aby zarezerwować lot, zdobywca nagrody musi podać imiona i nazwiska 2 osób podróżujących zgodne z paszportami, adres e-mail, adres domowy i numer kontaktowy. Po wystawieniu biletu Twoje dane kontaktowe zostaną wykorzystane wyłącznie w przypadku zmiany statusu Twojego lotu.  

 • Nie ma wartości pieniężnej ani alternatywy dla tej nagrody, która nie podlega przeniesieniu.  
 • Za loty nie można gromadzić punktów ani mil programu Regular Flyer. 
 • Transport do/z lotniska w Dublinie i lotniska docelowego nie jest wliczony w cenę. 
 • Nagroda obejmuje przelot w obie strony dla 2 osób dorosłych z Dublina do Denver.  
 • Podróż musi odbyć się do 18 października 2024 r., z wyłączeniem szczytowych okresów świątecznych (święta państwowe, przerwa śródokresowa, Boże Narodzenie, Nowy Rok itp.)  
 • Rezerwacji należy dokonać z co najmniej 3-tygodniowym wyprzedzeniem.  
 • Bilety lotnicze są przeznaczone wyłącznie dla klasy ekonomicznej. 
 • Bilety lotnicze będą wydawane wyłącznie drogą e-mailową. 
 • Aer Lingus zastrzega sobie prawo do zmiany rozkładu lotów w krótkim czasie, o czym pasażer zostanie poinformowany e-mailem.  
 • Chociaż dołożymy wszelkich starań, aby ułatwić zwycięzcom składanie próśb o konkretne daty podróży, Aer Lingus zastrzega sobie prawo do wyboru konkretnych lotów i dat.  
 • Wszystkie loty oferowane są w zależności od dostępności, a uzyskanie lotów pierwszego wyboru w szczytowych okresach podróży, w tym między innymi w: święta państwowe, święta szkolne, przerwy śródsemestralne lub wydarzenia sportowe, może być trudne. 
 • Ubezpieczenie podróżne nie jest wliczone w cenę tej nagrody i jeśli nie jest już objęte ubezpieczeniem, zaleca się, aby zwycięzcy wykupili ubezpieczenie przed podróżą. Ubezpieczenie podróżne jest dostępne na stronie internetowej Aer Lingus pod adresem www.aerlingus.com Klasyfikacja dokumentu: Klasa 1 – Ogólne  
 • Zwycięzca i gość muszą posiadać pełny paszport ważny przez co najmniej 6 miesięcy w momencie podróży. Za wszelkie niezbędne wizy (w tym ESTA) odpowiada zwycięzca i gość. Zwycięzca powinien skontaktować się z władzami lokalnymi w sprawie wymogów paszportowych i wizowych.  
 • Zdobywca nagrody musi mieć ukończone 18 lat. Aer Lingus Limited zastrzega sobie prawo do zażądania w dowolnym momencie dowodu potwierdzającego wiek i tożsamości uczestnika. 
 • Zwycięzca może zostać poproszony o wzięcie udziału we wszelkich reklamach towarzyszących lub wynikających z niniejszego konkursu. 
 • Zwycięzca ma obowiązek sprawdzić u władz lokalnych kwestię paszportu, wizy i wszystkich innych wymogów dotyczących wjazdu do kraju docelowego oraz uiścić wszelkie powiązane opłaty związane z tymi wymogami, np. wiza ESTA, testy na obecność wirusa COVID. 

Opr. Bogdan Feręc

Źr. Dublin Airport

Fot. Dublin Airport

© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
10 dni płatnego zwo
PTSB zapowiada kolej