Praca w Emirates Airline czeka

30 sierpnia rodzimy irlandzki przewoźnik organizuje dni otwarte dla kandydatów, którzy chcieliby stać się członkami załóg kabinowych u tego pracodawcy, a mówi nawet, ile można zarobić.

Ryanair szeroko reklamuje swoją akcję rekrutacyjną, a wystarczy wejść na stronę Ryanair.com, by znaleźć szczegóły pracy, która może przynieść rocznie pensję podstawową w wysokości 27 000 €.

Trochę inaczej wygląda to w Emirates Airline, a i ten przewoźnik chwali sobie współpracę z irlandzkimi pracownikami, których zatrudnia od wielu lat, a średnie zarobki dla załóg kabinowych kształtują się w tym przypadku na poziomie 31 000 € rocznie.

Jak dowiadujemy się z informacji przekazanej przez Emirates, chętni do pracy na wysokości 10 000 metrów, mogą zapoznać się z ofertą przewoźnika już w najbliższym czasie, bo i on organizuje dni otwarte 6 września w Dublinie, 8 września w Galway, 22 września w Limerick i 24 września w Cork.

Kandydaci na stanowiska personelu pokładowego Emirates powinni:

  • Biegle władać językiem angielskim w mowie i piśmie,
  • Być osobą naturalną o olśniewającej osobowości,
  • Mieć co najmniej 160 cm wzrostu, a maksymalnie 212 cm,
  • Spełniać wymagania dotyczące wiz pracowniczych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich,
  • Posiadać co najmniej roczne doświadczenie w branży hotelarsko-gastronomicznej lub obsłudze klienta,
  • Posiadać wykształcenie co najmniej średnie,
  • Nie nosić widocznych tatuaży.

Osoby zatrudnione przez Emirates oprócz nieopodatkowanej pensji mogą spodziewać się również bezpłatnego zakwaterowania w Dubaju. Pracownikom przysługuje 30-dniowy urlop wypoczynkowy i jeden bezpłatny bilet rocznie na podróż do kraju pochodzenia. Pracownicy Emirates uprawnieni są też do 90% zniżki na wszystkie loty Emirates, niezależnie od ich ilości w roku, ale muszą być również przez cały rok w trybie gotowości do pracy w zastępstwie.

Dni otwarte w Emirates odbywać się będą 6 września: 9:00 w hotelu Hilton, Charlemont Place, Dublin 2. 8 września: 9:00 w G Hotel & Spa, Wellpark, Galway. 22 września: 9:00 w hotelu Absolute, Sir Harry’s Mall, Limerick I 24 września: 9:00 w hotelu Metropole, McCurtain Street, Cork. Więcej informacji można znaleźć na tej stronie: emiratesgroupcareers.com/cabin-crew.

Bogdan Feręc

Źr. Ryanair / Emirates Airline

Photo by Unleashed Agency on Unsplash

Udostępnij i skomentuj w mediach społecznościowych po przeczytaniu tekstu:
ZNAJDŹ NAS:
Polish prosecutors h
Podwyżki stóp proc