Odblokowanie nowych możliwości w handlu transgranicznym

Dołącz do nas, aby odblokować nowe możliwości handlu transgranicznego w Printworks na zamku w Dublinie w środę 27 września.

Rzucając światło na pojawiające się możliwości handlowe dla przedsiębiorstw każdej wielkości, ta bezpłatna konferencja zapewni Ci miejsce w pierwszym rzędzie do odpowiedzi, których potrzebują firmy, aby wspierać przyszły handel transgraniczny w ramach umowy o wolnym handlu między Wielką Brytanią a UE oraz ramami Windsor.

Konferencja, skupiająca się na środowisku handlowym po brexicie, podkreśli potrzebę trzymania ręki na pulsie i przygotowania się na wykorzystanie pozytywnych możliwości rozwoju dostępnych dla przedsiębiorstw na całej wyspie.

Będzie zawierać przemówienie programowe dr Vincenta Powera, powszechnie uznawanego za najbardziej doświadczonego irlandzkiego prawnika ds. UE/konkurencji, wraz z wystąpieniami i spostrzeżeniami decydentów oraz odnoszących sukcesy przedsiębiorstw z Irlandii i Irlandii Północnej na temat przyszłych możliwości wzrostu, budowania odporności i wspierania ambicji dalszego rozwoju biznesu i handlu transgranicznego.

InterTradeIreland uruchomi nowe Centrum Handlu Transgranicznego, zapewniające odpowiedzi na pytania związane z handlem transgranicznym na wyciągnięcie ręki, a w tym dniu dostępne będą kioski Cyfrowego Centrum Handlu Transgranicznego, w których można będzie zapoznać się z bogactwem wiedzy dostępnej w ramach nowej usługi.

Będziesz miał okazję spotkać się indywidualnie ze specjalistycznymi mentorami biznesowymi, aby otrzymać bezpłatną poradę na temat konkretnych obszarów objętych transgranicznym centrum handlu InterTradeIreland, w tym przepisów, zatrudnienia, ceł i podatku VAT.

To Twoja szansa, aby usłyszeć ekspertów, lokalne firmy i wyspecjalizowanych mentorów, którzy dzielą się najbardziej aktualnymi poradami i praktycznymi doświadczeniami w zakresie otwierania nowych możliwości w handlu transgranicznym, inspirując Twoje ambicje budowania biznesu transgranicznego i przygotowując Cię dla przyszłego sukcesu eksportowego.

Więcej informacji znajduje się TUTAJ

Opr. Bogdan Feręc

Źr. Dept. Przedsiębiorczości, Handlu i Zatrudnienia

Photo by Nathan Cima on Unsplash

Udostępnij i skomentuj w mediach społecznościowych po przeczytaniu tekstu:
ZNAJDŹ NAS:
Polskie hity, które
300 tys. dzieci ucie