Muzyczny nokaut Wybranowskiego

Wesprzyj naszą pracę na Go Fund Me. Dziękujemy!

Jako jeden z najlepszych dziennikarzy muzycznych, a jednocześnie dyrektor muzyczny sieci radia Wnet, Tomasz Wybranowski nie boi się podejmować wyzwań, które mogą mieć wpływ na wiele osób, ale też na ocenę jego dotychczasowych osiągnięć zawodowych.

Właśnie dzisiaj w audycji Muzyczny Wtorek, która jak każdego tygodnia podzielona jest na trzy części, redaktor Wybranowski zaproponuje całkowitą zmianę klimatu i pójdzie w stronę państw południowych, czyli ITALO DISCO.

Zaskoczenie może być spore, bo redaktor Wybranowski, wybrał jakoby same przeboje, a tych będzie można posłuchać w godzinach od 11:00 do 12:00 w Polsce i od 10:00 do 11:00 w Irlandii, by następnie ponownie pojawić się w eterze Radia Wnet od 14:00 do 16:00, czyli od 13:00 czasu irlandzkiego. Muzyczny Wtorek będzie miał też swój dwugodzinny wieczorny finał, a ten rozpocznie się o 18:00 w Polsce i 17:00 w Irlandii.

W programie Muzyczny Wtorek pojawią się też znamienici goście, w tym nasza rodaczka, piosenkarka tworząca w Irlandii, ale też zdobywająca coraz większą popularność na świecie Dora Gola. Kolejnym z gości będzie również Julia Wybranowska, czyli znamienita córka redaktora W.

Zapraszamy do słuchania audycji Muzyczny Wtorek i innych audycji nadawanych z Dublina.

Radia Wnet można słuchać za pośrednictwem TEGO linku.

*

Jak tak dalej pójdzie, to mi Wybranowski puści we Wnecie Zenka Martyniuka, a o to walczę z nim od przynajmniej dwóch lat. 🤣🤣🤣

Bogdan Feręc – Studio Riverside Radia Wnet

© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
Przyznali od ręki,
Sławek Orwat – Ha
Portal "Polska-IE" informuje o przewie urlopowej w dniach od 23 do 27 maja 2024 roku. Dziękujemy za wyrozumiałość. Zapraszamy niebawem.
Portal "Polska-IE" informuje o przewie urlopowej w dniach od 23 do 27 maja 2024 roku. Dziękujemy za wyrozumiałość. Zapraszamy niebawem.