Kim jest Posie Parker i dlaczego protestujemy?

Posie Parker, znana również jako Kellie-Jay Keen, to wielce wpływowa osoba, głównie na media społecznościowe, która podróżuje po całym świecie i promuje nienawiść wobec osób transpłciowych.

Jej celem w Irlandii jest ustawa o uznaniu płci, która została przyjęta bez kontrowersji w 2015 r., ponieważ zbiegła się z dużym ruchem, który odrzucił władzę Kościoła Katolickiego. Wzniecając transfobię, Parker chce wywołać „kontrowersję”, która umożliwi siłom prawicowym podjęcie próby odwrócenia tej ustawy.

Za fasadą hasła „Po prostu bronię praw kobiet” kryje się program, który cieszy się poparciem skrajnej prawicy. Można to zobaczyć na podstawie jej własnych słów i czynów.

Twierdziła, że ​​są „kieszenie Bradforda, których kultura nie jest brytyjska”. Twierdzi, że jest tam zbyt wielu muzułmanów, w związku z czym jest to „okropne miejsce dla kobiet”.

Otwarcie współpracuje z faszystami. Jednym z mówców na jej wiecu w Belfaście była Jolene Bunting, członkini organizacji Britain First. W USA przemawiała na wiecu z Proudem Boyem, Chrisem Barcenasem. Broni Tommy’ego Robinsona, brytyjskiego faszysty przed opozycją lewicy.

Osoby transpłciowe już doświadczają przemocy i molestowania.

Posie Parker twierdzi, że nie jest zwolennikiem przemocy. Jednak otwarcie daje do zrozumienia, że ​​do ochrony kobiecych toalet mogą być potrzebni mężczyźni z bronią.

Posie Parker jest zatwardziałą zwolenniczką nienawiści. Dlatego przeciwko niej protestujemy.

Opr. Bogdan Feręc

Źr. People Before Propfit

Graf. People Before Propfit

Udostępnij i skomentuj w mediach społecznościowych po przeczytaniu tekstu:
ZNAJDŹ NAS:
Rząd irlandzki powi
Do drugiego kwartał