Ideologia trans i LGBT nawet dla pięciolatków

Wesprzyj naszą pracę na Go Fund Me. Dziękujemy!

W irlandzkich szkołach pojawi się wkrótce znowelizowany program nauczania, w ten „uświadamiać” ma pięciolatków, że transpłciowość i homoseksualizm jest obecny w Irlandii oraz na świecie.

Minister ds. dzieci Roderic O’Gorman, który reprezentuje Partię Zielonych, przyjął książkę „Free To Be Me”, jako odpowiednią do prezentowania niektórych wzorców zachowań, a ta, dołączy do innych, jakie mają być odpowiednie dla dzieci młodszych. W książce, o której mowa, wiele czasu poświęca się transpłciowości, ale też zachowaniom homoseksualnym, czyli oswaja się od najmłodszych lat, iż takie zjawiska są na świecie i nie powinno się ich napiętnować.

W ramach zaktualizowanego programu nauczania dla dzieci młodszych i starszych wpojona będzie im ideologia płci, a ma się to dziać poprzez prezentowanie dzieciom odpowiednich do ich wieku treści o innych dzieciach, które identyfikują się jako np. transpłciowe.

Co ważne, minister O’Gorman nie zwrócił uwagi na słowa brytyjskiej posłanki Miriam Cates, która w Westminsterze powiedziała i ostrzegała tamtejszych parlamentarzystów, że programy nauczania w Wielkiej Brytanii, ale też wielu innych krajach europejskich, zachęcają dzieci młodsze do samoidentyfikacji płciowej. Szeroko tę sprawę opisał brytyjski Daily Mail, który zamieścił obszerny tekst zawierający wypowiedź posłanki Cates.

Parlamentarzystka wyjaśniła, że dysforia płciowa była do niedawna niezwykle rzadka, ale wraz z promocją transpłciowości m.in. na platformach społecznościowych oraz przez celebrytów i naukowców istnieje obecnie zjawisko „zarażenia społecznego” i obserwuje dramatyczny wzrost transpłciowości wśród osób podatnych na takie wpływy, czyli dzieci.

Tę tragiczną sytuację potęguje fakt, że programy edukacji seksualnej zostały zmienione w celu promowania ideologii płci wśród dzieci, a sondaż YouGov wykazał, że 79% nauczycieli szkół średnich miało uczniów transpłciowych lub niebinarnych.

Irlandzki rząd idzie teraz w kierunku wychowania dzieci, który wielu osobom nie będzie odpowiadać, bo wysuwając na plan pierwszy kwestie transpłciowości i LGBT w edukacji dzieci na poziomie podstawowym i średnim.

*

Moim zdaniem to trochę zbyt wcześnie, aby pięciolatki miały taki program nauczania, ale cóż może zrobić zatwardziały heteryk, który od dawna mówi, że o ile już musi to być, to bez nadmiernego eksponowania tych zjawisk.

Bogdan Feręc

Źr: The Liberal

© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
CIA i MI6 dementują
Minister śpi za kie
Portal "Polska-IE" informuje o przewie urlopowej w dniach od 23 do 27 maja 2024 roku. Dziękujemy za wyrozumiałość. Zapraszamy niebawem.
Portal "Polska-IE" informuje o przewie urlopowej w dniach od 23 do 27 maja 2024 roku. Dziękujemy za wyrozumiałość. Zapraszamy niebawem.