Aldi szuka pracowników

Handel detaliczny w Irlandii zaczyna myśleć już o świętach Bożego Narodzenia i sieci handlowe uznały, iż to najlepszy okres, aby rozpocząć poszukiwania nowych pracowników.

Obecnie z ofertą zatrudnienia skierowaną na irlandzki rynek pracy wystąpiła sieć spożywcza Aldi, która proponuje 340 stanowisk dla wszystkich zainteresowanych. Obecnie w Irlandii jest już 160 placówek Aldi rozsianych po całym kraju, a do wzrostu ilości punktów sprzedaży przyczyniło się m.in. uruchomienie kolejnych, jakie w tym roku powstały i powstają w Adamstown, Cabra, Ballyhaunis, Athenry i Contour.

Osoby zainteresowane pracą dla tego detalisty mogą wybierać z ofert w całej Irlandii, a 79 wolnych miejsc pracy znajduje się w Dublinie, 72 w Cork, 25 w Mayo, 22 w Galway, 77 w Kerry i 15 w Kildare. Nowi pracownicy mogą dołączyć do zespołu, który w kraju liczy sobie już 4650 osób.

Aldi prowadzi obecnie rekrutację do swoich istniejących placówek, ale też do tych, które są w fazie budowy i zostaną uruchomione jeszcze w tym roku.

Dyrektor ds. HR w Aldi Brian O’Shea powiedział:

– W 2023 r. Aldi nadal się rozwijało i inwestowało w nowe sklepy, a teraz szukamy setek kolejnych współpracowników, którzy dołączą do naszych niesamowitych zespołów w całym kraju przed Świętami Bożego Narodzenia. Zatrudnienie w Aldi oznacza świetne środowisko pracy i realne możliwości rozwoju w branży. Nie możemy się doczekać, aby powitać jeszcze więcej osób, które staną się częścią naszego zespołu i zapewnią nam sukces w przyszłości.

Zainteresowani kandydaci mogą już teraz aplikować na wolne stanowiska za pośrednictwem strony internetowej Aldi.

Bogdan Feręc

Źr. Breaking News

Photo by Marques Thomas on Unsplash

Udostępnij i skomentuj w mediach społecznościowych po przeczytaniu tekstu:
ZNAJDŹ NAS:
Klienci z Cork zrobi
Electric Picnic pod