Tu można zgłosić swojego pracodawcę

Wesprzyj naszą pracę na Go Fund Me. Dziękujemy!

The Sunday Independent we współpracy z międzynarodową firmą badawczą Statista poszukuje osób, pracowników, którzy chcieliby wziąć udział w badaniu dotyczącym zatrudniających ich firm i przedsiębiorstw.

Sunday Independent zaprasza wszystkich pracowników, aby zgłaszali swoje firmy do konkursu „Najlepszy Irlandzki Pracodawca 2023 Roku”. Zgłosić można każdą firmę zarejestrowaną w Irlandii, a jedynym warunkiem jest poziom zatrudnienia przekraczający 200 osób.

Rejestracja rozpoczęła się dzisiaj, a swój akces mogą zgłaszać także same firmy, ale i ich kierownictwo wyższego szczebla, działy HR, pracownicy, klienci lub dostawcy.

Termin nadsyłania nominacji upływa 27 listopada tego roku, a ze wszystkich zgłoszeń do dalszych etapów zakwalifikowane zostaną firmy, które przejdą pozytywnie proces oceny.

Do zgłoszenia firmy wystarczy zeskanować poniższy kod QR, a uczestnictwo w późniejszej ankiecie jest anonimowe.

Po procesie kwalifikacji Statista rozpocznie przepytywanie pracowników zgłoszonych firm, a zapyta m.in. w jakim stopniu od 0 do 10 poleciliby swój zakład pracy innym osobom? W pytaniach znajdą się też te, które oceniać mają pracodawców, poziom zadowolenia z wynagrodzeń, ale i odpowiednie zarządzanie oraz potencjał rozwojowy firmy.

Wyniki opublikowane zostaną w Sunday Independent i na Independent.ie w maju przyszłego roku, a zarejestrować firmę można, klikając tutaj.

*

Taki konkurs powinno też ogłosić Residential Tenancies Board (RTB) i wybierać landlorda i anty landlorda roku. Wtedy byłoby ciekawie.

Bogdan Feręc

Źr: Sunday Independent

Photo by krakenimages on Unsplash

Wesprzyj naszą pracę na Go Fund Me. Dziękujemy!
© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
Roscommon – „śm
Nie ma sobie równyc
Portal "Polska-IE" informuje o przewie urlopowej w dniach od 23 do 27 maja 2024 roku. Dziękujemy za wyrozumiałość. Zapraszamy niebawem.
Portal "Polska-IE" informuje o przewie urlopowej w dniach od 23 do 27 maja 2024 roku. Dziękujemy za wyrozumiałość. Zapraszamy niebawem.