Sarkastyczny felieton o e-papierosach

Wesprzyj naszą pracę na Go Fund Me. Dziękujemy!

O, te przeurocze e-papierosy! Te małe cuda współczesnej technologii, które sprawiają, że wdychanie chemikaliów staje się tak modne i stylowe.

Naprawdę, czym by była ta era bez tych uroczych urządzeń, które pozwalają nam na udawanie małych lokomotyw węglowych? Za każdym razem, gdy widzę kogoś z unoszącą się chmurką dymu spod nozdrzy, wiem, że to prawdziwy wyznawca zdrowego trybu życia. Kto potrzebuje tych starych, nudnych metodek jak jogging czy zdrowa dieta, kiedy możemy wdychać tajemnicze składniki smaku maliny z dodatkiem pięciu dębów i niezrozumiałych opisów e-liquidów…

Najśmieszniejsze jest to, że kiedyś ludzie wychodzili na zewnątrz, żeby się napakować świeżym powietrzem, ale po co to robić, skoro można wciągnąć porcję nieodgadnionych substancji bez wychodzenia z domu? Szczególnie w zimie – kto by chciał iść na zimowy spacer, kiedy można spędzić ten czas w ciepłej zaciszu, wymachując swoim e-papierosem jak magiczną różdżką?

I rzecz jasna, nikt nie będzie miał nic do powiedzenia na temat tych niezwykle modnych gadżetów, które świecą, jak choinka w środku lata, gdy całe społeczeństwo przestawi się z naturalnych używek na elektryczny substytut tytoniu. To znak rozpoznawczy współczesnej klasy. Bo, kto potrzebuje pojęcia o smaku i zapachu, kiedy można zamieścić instagramowy story time z dymem, który wygląda, jakbyś właśnie eksplorował tajemniczy las elfów?

Nie zapominajmy też o korzyściach zdrowotnych! Oczywiście, nikt jeszcze nie zdołał ich naukowo w całej potędze wiedzy potwierdzić, ale kto potrzebuje naukowych dowodów, kiedy mamy takie piękne chmury wokół siebie?

Tak więc, drodzy użytkownicy e-papierosów, nie trzeba nam już dłużej truć się tą nudną, świeżą atmosferą. Teraz mamy nasze ukochane e-papierosy, które sprawiają, że życie staje się o niebo ciekawsze i barwniejsze! Pamiętajcie tylko – żeby nie zapominać o tym, żeby wszyscy wokół was mogli podziwiać wasze artystyczne umiejętności wypuszczania kręgów z dymu i podzielcie się zdjęciami w mediach społecznościowych.

Użytkownik – Bogdan Feręc

Photo by Chiara Summer on Unsplash

Wesprzyj naszą pracę na Go Fund Me. Dziękujemy!
© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
Trzy osoby przed są
Raport BCI podkreśl