Ryanair wyłączy swoją stronę internetową

Irlandzki przewoźnik lotniczy informuje swoich klientów, iż w najbliższych dniach nie będą mogli skorzystać z odprawy online oraz innych usług, jakie oferuje ich strona internetowa oraz aplikacja mobilna.

Przerwa ma związek z pracami konserwacyjnymi, jakie prowadzone będą przez zespół techniczny ds. cyfrowych, a strona oraz aplikacja, nie będą działać przez kilkanaście godzin. Obecnie przewiduje się, że strona www.ryanair.com, będzie niedostępna w godzinach od 18:00 we wtorek 8 listopada do 8:00 w środę 9 listopada 2022 roku.

W tym czasie nie będzie można dokonać odprawy online, nie będzie można też rezerwować lotów i płacić za nie, więc ważne jest, aby klienci irlandzkiego przewoźnika dokonali odpraw wcześniej, co pozwoli uniknąć opłaty związanej z odprawą na lotnisku, a wynosi 55 € za jedną osobę.  

W oficjalnym komunikacie Ryanair czytamy:

– Klienci, którzy mają lecieć w tym 11-godzinnym okresie przerwy, powinni dokonać odprawy online przed godziną 18:00 we wtorek 8 listopada.

Zaleca się również pasażerom, aby wcześniej wydrukowali swoje karty pokładowe, gdyż i tego nie będzie można zrobić podczas prac konserwacyjnych na stronie.

Ryanair:

– Jeśli odprawiłeś się, ale nie wydrukowałeś karty pokładowej, zostaniesz obciążony opłatą za ponowne wydanie karty pokładowej. 

Więcej informacji znajduje się na stronie Ryanair w zakładce Aktualizacja Podróży.   

Bogdan Feręc

Źr: Ryanair

Photo by Ninja on Unsplash

© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
Russia squandered up
Tysiące osób zmien