Ryanair rekrutuje pracowników

Irlandzki przewoźnik ogłosił, że rozpoczyna rekrutację pracowników w Irlandii, a dostępnych jest obecnie ponad 150 miejsc pracy różnych specjalizacji technicznych i technologicznych.

Jak czytamy w komunikacie, Ryanair ogłosiła dużą rekrutację w celu obsadzenia ponad 150 stanowisk technicznych w zakresie rozwoju oprogramowania, specjalistów BI, bezpieczeństwa, infrastruktury i operacji, planowania, realizacji projektów oraz inżynierów kontroli jakości. 

Ci ważni pracownicy pomogą Ryanair w realizacji najnowocześniejszych projektów, rozwijaniu nowych technologii i napędzaniu transformacji cyfrowej dla linii lotniczej, która do 2026 r. będzie przewozić 225 milionów pasażerów.

Dyrektor techniczny Ryanair John Hurley powiedział:

– Ryanair może być najbardziej znany ze swoich niskich cen i bezkonkurencyjnej siatki połączeń, ale laboratoria Ryanair są sercem tego, co robimy jako firma, napędzając cyfrowe innowacje i najnowocześniejsze projekty wspierające naszą szerszą działalność operacyjną, gdy rośniemy do 225 milionów pasażerów do 2026 r. Z przyjemnością ogłaszamy ponad 150 nowych ofert pracy w branży technologicznej i nie możemy się doczekać spotkania z najlepszymi irlandzkimi talentami technologicznymi… Ryanair jest dumnym irlandzkim pracodawcą obsługującym ponad 26 000 miejsc pracy rocznie i cieszymy się, że możemy rozpocząć tę dużą rekrutację, aby obsadzić ponad 150 ekscytujących stanowisk w branży technologicznej w Irlandii.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej Ryanair w zakładce „careers”.

Bogdan Feręc

Źr: Ryanair

Photo by Giuseppe Famiani on Unsplash

© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
Od przyszłego tygod
Kiedy będzie cztero