Praca w Domino’s Pizza czeka

Wesprzyj naszą pracę na Go Fund Me. Dziękujemy!

Jedna z większych na irlandzkim rynku gastronomicznym firma poinformowała, iż spodziewa się w najbliższym okresie wzrostu zainteresowania jej produktami, więc postanowiła zatrudnić całkiem dużą ilość nowych pracowników.

Mowa oczywiście o Domino’s Pizza, która spodziewa się wzrostu zamówień do 700 000 w okresie jesiennym oraz zimowym, a żeby poradzić sobie ze wszystkimi zamówieniami, potrzeba dodatkowych rąk do pracy. Postanowiono, że pracę w Domino’s Pizza znaleźć może w najbliższym czasie ok. 1000 nowych pracowników, gdyż sezon zapowiada się w tej sieci bardzo pracowity.

W Domino’s Pizza pracę znajdą sprzedawcy, osoby działu produkcji, ale też kierowcy, a sieć zatrudniać będzie na terenie całego kraju.

Informacje i wolnych miejscach publikowane są i będą na stronach internetowych Domino’s Pizza, ale też w prasie lokalnej.

Jak twierdzi rzecznik firmy, Domino’s Pizza oferuje różne możliwości zatrudnienia, więc może to być również praca dodatkowa, którą łączyć można z nauką lub innymi obowiązkami. Możliwe będzie też zatrudnienie weekendowe albo w wybranych godzinach. Dla osób planujących związanie się z firmą na stałe, oferowane mają być szkolenia i kursy, zapewniony będą mieć rozwój ich kariery, a co podkreślił rzecznik Domino’s Pizza, aż 90% obecnej kadry kierowniczej w sieci stanowią osoby, które zaczynały pracę na stanowisku sprzedawcy.

Dyrektor generalny Domino’s Ireland Scott Bush stwierdził:

– Zbliżając się do bardzo pracowitego okresu z międzynarodowym futbolem i świątecznego szczytu, z radością ogłaszamy 1000 nowych etatów w Domino’s w całej Irlandii. Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować szereg elastycznych etatów dla kierowców, w sklepach i miejsc kontraktowych, które mogą być odpowiednie dla osób poszukujących dodatkowych możliwości zatrudnienia lub dopasowania się do nauki, lub życia rodzinnego. Tak więc, jeśli wpadłeś na pomysł bycia częścią naszego światowej klasy zespołu, może jeden z oddziałów  Domino’s Pizza, który jest na twojej ulicy, to odpowiednie miejsce dla Ciebie.

Bogdan Feręc

Źr: Independent

Image by <a href=”https://pixabay.com/users/shutterbug75-2077322/?utm_source=link-attribution&amp;utm_medium=referral&amp;utm_campaign=image&amp;utm_content=1239077″>Rob Owen-Wahl</a> from <a href=”https://pixabay.com//?utm_source=link-attribution&amp;utm_medium=referral&amp;utm_campaign=image&amp;utm_content=1239077″>Pixabay</a>

© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
Trudności z dostęp
Podwyżki dla wszyst

Irlandzka trasa koncertowa Dory Goli: Galway - 13 kwietnia, Clare - 27 kwietnia, Wicklow - 18 maja, Limerick - 31 maja.

Bilety są już dostępne na stronach internetowych Monroe's Galway, Port Duggans, The Whale Theatre, Upstairs at Dolan's i przy wejściach. Zapraszamy!!!

Irlandzka trasa koncertowa Dory Goli: Galway - 13 kwietnia, Clare - 27 kwietnia, Wicklow - 18 maja, Limerick - 31 maja.

Bilety są już dostępne na stronach internetowych Monroe's Galway, Port Duggans, The Whale Theatre, Upstairs at Dolan's i przy wejściach. Zapraszamy!!!