Odwiedzić Świętego Mikołaja

Ryanair opublikował swój zimowy rozkład lotów na zimę 2023, a co zapowiadane było już wcześniej, z Dublina będzie można polecieć do Laponii.

Ryanair ogłosił rozkład lotów z Dublina do Laponii-Rovaniemi na zimę 2023 r., z 4 lotami tygodniowo począwszy od 30 października – to doskonała okazja, aby odbyć podróż życia i odwiedzić krainę świątecznej radości.

Położona w najbardziej wysuniętym na północ regionie Finlandii Laponia to zimowa kraina pełna magicznych wrażeń dla osób w każdym wieku, w tym kuligi z prawdziwymi reniferami, przejażdżki zaprzęgami, które ciągną psy przez pokryte śniegiem lasy, pobyt w przytulnej chatce z bali i zabranie w oszałamiających widokach zorzy polarnej, zanim spotka się samego Świętego Mikołaja wraz z zespołem elfów i reniferów.

Podczas gdy wczasowicze wciąż mocno koncentrują się na wycieczkach na piaszczyste plaże i letnich wycieczkach do miast, nie ma lepszego czasu, aby wyprzedzić innych i zacząć planować zimowe podróże, a gdzie lepiej zachować bezcenne wspomnienia z rodziną i przyjaciółmi niż z tą jedyną w życiu wycieczką do Laponii. Te loty z pewnością będą cieszyły się dużym zainteresowaniem, więc zaloguj się na Ryanair.com i już dziś zapewnij sobie miejsce w samolocie do Laponii.

Szefowa komunikacji Ryanair Jade Kirwan powiedziała:

– Z przyjemnością ogłaszamy nasz rozkład lotów z Dublina do Laponii na zimę 2023 r., obejmujący 4 loty do/z Laponii-Rovaniemi każdego tygodnia od 30 października. Laponia to marzenie każdego dziecka (dużego i małego) z magicznymi przeżyciami, którymi będziesz dzielić się ze swoją rodziną na zawsze, w tym kuligi z prawdziwymi reniferami, jazda na sankach, Husky i oczywiście specjalna wizyta u samego wielkiego człowieka i jego wesołego zespołu elfów. Nigdy nie jest za wcześnie, aby rozpocząć świąteczne planowanie, zwłaszcza gdy oznacza to zapewnienie najlepszych dostępnych biletów, więc odwiedź Ryanair.com już dziś i zarezerwuj swoją jedyną w życiu podróż do Laponii tej zimy.

Bogdan Feręc

Źr: Ryanair

Photo by Robert Tjalondo on Unsplash

Udostępnij i skomentuj w mediach społecznościowych po przeczytaniu tekstu:
ZNAJDŹ NAS:
Jeżeli zniknie Prą
Porzucenie