Od dzisiaj ubezpieczenie samochodu będzie tańsze

Wesprzyj naszą pracę na Go Fund Me. Dziękujemy!

Revolut uruchamia dzisiaj całkiem nową usługę dotyczącą ubezpieczeń samochodów, z której będą mogli korzystać kierowcy z Irlandii.

W tym zakresie Revolut współpracować będzie z globalną firmą ubezpieczeniową AIG, a zaproponuje klientom ubezpieczenie komunikacyjne tańsze o 30%, niż obowiązujące na wyspie typowe stawki ubezpieczeń. Oferta skierowana jest obecnie do grupy 3000 osób, jednak w najbliższych miesiącach skorzystać będzie mógł z niej każdy, więc ok. 2 mln osób.

Klienci, którzy zdecydują się na ubezpieczenie samochodu w Revolucie, otrzymają kolejne 10% zniżki, jeżeli za plan z opcją montażu urządzenia śledzącego jazdę zapłacą jednorazowo, a to przesyłać będzie dane o sposobie jazdy bezpośrednio do ubezpieczyciela.

Mogłoby to oznaczać, że kierowca Forda Fiesty z 2017 roku, który w chwili ubezpieczenia samochodu w Revolucie ma 28 lat, zapłaci rocznie o 200 € mniej, a mieszkając do tego w hrabstwie Louth, stawka ubezpieczenia wyniesie 401 € rocznie. Z kolejnych wyliczeń wynika, iż 51 kobieta z hrabstwa Dublin, która jeździ samochodem Kia z 2018 roku, zapłaci rocznie za ubezpieczenie takiego auta 300 € rocznie, a najniższą stawką, jaką w tym przypadku można znaleźć teraz na rynku, jest 490 €.

Revolut dodaje, że średnia wycena ubezpieczenia samochodu wśród pięciu wiodących ubezpieczycieli w kraju wynosi aktualnie 548 euro.

Kierownik operacyjny ds. ubezpieczeń Revolut Cian O’Toole powiedział:

– Zakup ubezpieczenia samochodu powinien być prosty i bezproblemowy. Dzięki tej premierze chcemy zmienić sposób, w jaki irlandzcy klienci kupują, przeglądają i zarządzają ubezpieczeniem samochodu. Uzyskanie wyceny w naszej aplikacji jest teraz szybkie i intuicyjne, z mniejszą liczbą ekranów i mniejszym tarciem niż w przypadku tradycyjnych sposobów zakupu ubezpieczenia i zajmie kilka minut.

W przeciwieństwie do innych ubezpieczycieli Revolut oferować ma najlepsze wyceny ubezpieczeń komunikacyjnych, a klienci nie będą zmuszeni do negocjacji cenowych z ubezpieczycielami, by ich stawki ubezpieczeń były nieco niższe.

Klienci Revolut uzyskają również możliwość płatności ratalnej, przede wszystkim w okresach miesięcznych, a i nie będą zmuszeni do wpłacania zaliczek.

Bogdan Feręc

Źr: Revolut

Photo by Mariia Shalabaieva on Unsplash

© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
"Ukraine is not at a
Nadchodzą podwyżki

Irlandzka trasa koncertowa Dory Goli: Galway - 13 kwietnia, Clare - 27 kwietnia, Wicklow - 18 maja, Limerick - 31 maja.

Bilety są już dostępne na stronach internetowych Monroe's Galway, Port Duggans, The Whale Theatre, Upstairs at Dolan's i przy wejściach. Zapraszamy!!!

Irlandzka trasa koncertowa Dory Goli: Galway - 13 kwietnia, Clare - 27 kwietnia, Wicklow - 18 maja, Limerick - 31 maja.

Bilety są już dostępne na stronach internetowych Monroe's Galway, Port Duggans, The Whale Theatre, Upstairs at Dolan's i przy wejściach. Zapraszamy!!!