Moskiewska historia, moskiewska wiara – tygodniowy podcast „Czarne Niebo”

Zapraszamy na pierwszy odcinek podcastu Czarne Niebo!

Wywiad Tuckera Carlsona z Władimirem Putinem wywołał duże poruszenie na całym świecie. W programie adresujemy wiele kłamstw, które padły w tej rozmowie z ust rosyjskiego dyktatora, a także analizujemy postać samego Tuckera Carlsona.

Z narracją historyczną rozprawia się prof. Przemysław Żurawski vel Grajewski, a z pozostałą dezinformacją Paweł Bobołowicz, Dmytro Antoniuk i Artur Żak. Dmytro Antoniuk jak co tydzień podsumowuje sytuację na froncie, a także opowiada o kościele św. Mikołaja w Kijowie, niedługo po kolejnych deklaracjach rządu o zwrocie kościoła ukraińskim katolikom.

Wojciech Jankowski przeprowadził rozmowę z dr. Piotrem Oleksym, specjalistą od Mołdawii i Naddniestrza, a także zdemaskował fałszywe doniesienia o dewastacji polskiego cmentarza w Brodach.

Artur Żak powraca z Arsenałem i Słownikiem i opowieściami o uzbrojeniu oraz tłumaczeniem pojęć, które potrafią sprawiać kłopoty. W programie także połączenie z Tomaszem Baartem-Barteckim, który przyglądał się blokadzie polskich rolników na granicy z Ukrainą, a także inne materiały i rozmowy.

Kanał Czarne Niebo

© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
Wnet Bar Radio – n
Bezpieczeństwo w po