Kolejny sklep Jysk w Dublinie

To już 21. sklep Jysk w Irlandii, który znalazł lokalizację w stołecznej dzielnicy Beacon South Quarter.

Duński sprzedawca zatrudnia obecnie w Irlandii 256 osób, a i ogłosił rekrutację, spodziewając się zatrudnić dodatkowe 100 osób w jeden rok, kiedy zaplanowano otwarcie następnych 10 placówek w całym kraju.

Tylko w roku ubiegłym Jysk odnotował 40 proc. wzrost obrotów w Wielkiej Brytanii oraz w Irlandii, a w sklepach tej sieci pojawiło się o 67% klientów więcej. Jysk spodziewa się także kolejnego wzrostu zainteresowanie w tym i przyszłym roku, a odpowiedzią mają być kolejne sklepy w różnych punktach Irlandii.

Pierwszą irlandzką lokalizacją Jysk była placówka w Naas i miało to miejsce w 2019 roku, a nie licząc okresu pandemii, sieć odnotowuje stały wzrost zainteresowania klientów.

Dyrektor JYSK w Wielkiej Brytanii i Irlandii Roni Tuominen powiedział:

– Odkąd JYSK pojawił się w Irlandii cztery lata temu, mieliśmy bardzo jasną strategię – otworzyć sklep JYSK tam, gdzie widzimy lukę na rynku i gdzie istnieje apetyt na wiodącą markę oferującą wysokiej jakości artykuły gospodarstwa domowego w doskonałej cenie. JYSK został pozytywnie przyjęty przez miasta i miasteczka w całej Irlandii, które potrzebowały zastrzyku nowej międzynarodowej marki na wyciągnięcie ręki, i z radością ogłaszamy otwarcie naszego najnowszego sklepu w Dublinie, a także cel, jakim jest otwarcie kolejnych 10 sklepów i utworzenie 100 nowych miejsc pracy w ciągu najbliższych 12 miesięcy.

Dobrą wiadomością dla klientów będzie z całą pewnością ta, iż w pierwszym tygodniu od otwarcia sklepu w Beacon South Quarter, oferować będzie rabaty do 70%.

Ogółem Jysk zatrudnia już 28 000 pracowników, a od 1979 roku powstało 3200 sklepów tej sieci w 48 państwach.

Bogdan Feręc

Źr: Business Plus

Fot. CC BY-SA 4.0 Donald Trung

Wesprzyj naszą pracę na Go Fund Me. Dziękujemy!
© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
Inflacja po wzrości
Premier musi naprawi