I po biletach

Electric Picnic to jedna z najpopularniejszych imprez muzycznych w Irlandii, a przyciąga tłumy osób z kraju, jak i zagranicy.

Przyszłoroczna edycja, nie będzie różnić się od innych, na co wskazuje tempo sprzedaży biletów. Jak informują organizatorzy, bilety wyprzedały się w niecałą godzinę. Sprzedaż rozpoczęto w piątek o godzinie 9:00, natomiast już 60 minut później, system sprzedaży biletów informował, że tych już nie ma.

Edycja 2024 odbędzie się w Stradbally w hrabstwie Laois od piątku 16 do niedzieli 18 sierpnia.

Co ciekawe, nie wiadomo jeszcze, jacy wykonawcy pojawią się w przyszłym roku na Electric Picnic, a i jak wyglądać będzie program festiwalu, jednak nie przeszkodziło to w szybkiej sprzedaży ponad 70 000 biletów.

Wiele osób, które wzięły udział w Electric Picnic 2023, wróciło z imprezy dopiero w poniedziałkowe popołudnie, a podczas trzech dni wystąpili m.in. Billie Eilish, The Killers i The Script.

Najbardziej zaskakującym występem weekendu okazał się ten The Wolfe Tones, który przyciągnął rekordową publiczność. Namiot wypełniony był po brzegi, a tysiące innych osób zgromadziło się wokół, aby posłuchać buntowniczych pieśni – co od tego czasu wywołało wiele dyskusji.

Bogdan Feręc

Źr: RTE

Photo CC BY-SA 3.0 Totesgowlers

Udostępnij i skomentuj w mediach społecznościowych po przeczytaniu tekstu:
ZNAJDŹ NAS:
Strajk opiekunów dz
Dodatek paliwowy z D