Horyzonty handlowe ‘23

Konferencja Horyzonty Handlu – Maksymalizacja możliwości dzięki unijnym umowom o wolnym handlu.

6 lipca Departament Przedsiębiorczości, Handlu i Zatrudnienia będzie gospodarzem międzynarodowej konferencji handlowej poświęconej korzyściom płynącym z umów o wolnym handlu.

Konferencja zaplanowana jest na czwartek 6 lipca 2023 r. w Centrum Konferencyjnym Hibernia na Dubliński m Zamku – Dublin 2.

Tematem przewodnim tegorocznej konferencji będzie „Maksymalizacja możliwości wynikających z unijnych umów o wolnym handlu”.

UE posiada największą na świecie sieć umów o wolnym handlu (FTA), obejmującą 41 umów handlowych w 72 krajach na całym świecie i odpowiadającą za prawie 40% handlu zagranicznego UE. Ta rosnąca sieć umów handlowych stwarza irlandzkim biznesom, w tym sektorowi MŚP, ogromne możliwości rozwoju na całym świecie.

Na konferencji poświęconej Horyzontom Handlowym wystąpią wyżsi rangą prelegenci rządowi i unijni, a panele ekspertów omówią zmieniającą się politykę handlową, a także zwiększone możliwości oferowane przez umowy o wolnym handlu i dostępne wsparcia rządowego.

Wydarzenie będzie doskonałą okazją do nawiązania kontaktów i nawiązania więzi handlowych z innymi firmami, które już rozpoczęły swoją eksportową podróż.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://enterprise.gov.ie/en/news-and-events/department-events/trade-horizons-conference.html

Opr: Bogdan Feręc

Źr: Departament Przedsiębiorczości, Handlu i Zatrudnienia

Photo Departament Przedsiębiorczości, Handlu i Zatrudnienia

© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
Czy koszty opieki na
Coraz więcej przesi