Gdański Arche Dwór Uphagena zdobywcą nagrody Hotel Roku Europy Centralnej

Za nami kolejna edycja Gali Eurobuild Awards, podczas której nagrodzono najlepsze osobowości, firmy oraz projekty w branży nieruchomości w Polsce i Europie Centralnej. 35 kategorii oceniała kapituła ponad 200 sędziów pod bacznym okiem firmy audytorskiej KMPG.

Wśród nagrodzonych znalazł się ponad 200-letni Dwór Uphagena w Gdańsku należący do Grupy Arche, który otrzymał nagrodę w kategorii Hotel Roku 2022.

Były szpital na Łąkowej w Gdańsku odzyskał nowy blask pod koniec 2021 roku i od tego czasu pełni rolę obiektu noclegowego z 256 pokojami, trzema restauracjami, barem oraz strefą saun. W obiekcie zachowano szereg zabytkowych detali, w tym stary magiel, zabytkową kuchnię kaflową czy odkryte freski.

W sierpniu Arche oddało do użytku ostatnie apartamenty z 1800-roku, które wyposażono w stylowe meble oraz salony kąpielowe.

Nagrodę w imieniu Arche S.A. odebrała Magdalena Sidorowicz, dyrektor sprzedaży inwestycji, która podkreśliła, że rewitalizacja nie byłaby możliwa, gdyby nie inwestorzy, którzy zaufali autorskiemu systemowi Arche.

To kolejne w tym roku wyróżnienie przyznane dla Arche Dworu Uphagena w Gdańsku. Niedawno Grupa otrzymała za ten projekt nagrodę European Property Awards, określaną mianem „Oskarów” architektury, a na początku tygodnia Prime Property Prize 2021 w kategorii Hotel Roku.

Źródło informacji: Grupa Arche

Udostępnij i skomentuj w mediach społecznościowych po przeczytaniu tekstu:
ZNAJDŹ NAS:
Do czego może prowa
Zbigniew Kuźmiuk: P