Europejski Dzień Pracy – Wydarzenie online

EURES Ireland w Departamencie Ochrony Socjalnej będzie gospodarzem Europejskiego Dnia Pracy Online w Building Ireland w dniu 11 maja. 

Jest to bezpłatne wydarzenie otwarte dla wszystkich osób poszukujących pracy zainteresowanych możliwościami kariery w Irlandii w sektorze inżynierii i budownictwa.


Informacje o wydarzeniu i dostępnych ofertach pracy można znaleźć na stronie internetowej wydarzenia: Building Ireland | EURES – Europejskie Dni Pracy

Wydarzenie promowane jest również za pośrednictwem kanałów społecznościowych EURES w Irlandii i zachęcamy do zapoznania się z informacjami:
 www.facebook.com/euresireland  
 www.twitter.com/euresireland
 https://www.linkedin.com/company/eures- Irlandia/

Bezpłatne wydarzenie otwarte jest dla wszystkich osób poszukujących pracy, zainteresowanych możliwościami kariery w Irlandii w sektorze inżynierii i budownictwa.

Osoby poszukujące pracy mogą teraz zarejestrować się na wydarzenie i ubiegać się o wszelkie odpowiednie stanowiska ogłaszane na stronie internetowej wydarzenia: https://europeanjobdays.eu/en/event/building-ireland

Do tej pory na stronie wydarzenia ogłoszono ponad 300 stanowisk, w tym:

  1. Inżynierów mechaników, inżynierów budowlanych, inżynierów elektryków, starszych inżynierów budowy, rzeczoznawców ilościowych, inżynierów energii / zrównoważonego rozwoju, kierowników inżynierów budownictwa lądowego i kierowników terenowych, techników terenowych sieci, kierowników rozruchu mechanicznego, kierowników konstrukcji, liderów zespołów/załogi, projektantów FTTH, starszych doradców ds. BHP, Specjalistów ARCGIS, kierowników baz danych, kierowników magazynów, kierowników projektów, kierowników baz danych, doradców BHP, administratorów płac.
  2. Stolarzy, elektryków, kierowców dźwigów, monterów rur, instalatorów/spawaczy światłowodów/kabli, tynkarzy, kierowców ciężarówek, operatorów HIAB, prac wykończeniowych konstrukcji z betonu, robotników betoniarskich, spawaczy, robotników budowlanych, operatorów platform wiertniczych, operatorów koparek 360, kierowców wywrotek budowlanych, monterów rusztowań, układaczy rur, monterów paneli w pomieszczeniach czystych, operatorów maszyn CNC laser/plazma, sprzątaczy, pracowników magazynowych.

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz więcej informacji, wyślij e-mail na adres eures@welfare.ie  

Opr: Bogdan Feręc

Źr: EURES Irlandia Biuro Koordynacji / Europejskie Służby Zatrudnienia

Photo by Europejskie Służby Zatrudnienia

Wesprzyj naszą pracę na Go Fund Me. Dziękujemy!
© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
Korporacje w Irlandi
Izabela Kloc: Polska