Drugi sklep Lego w Irlandii

Pierwszy sklep Lego, jaki został otwarty w Irlandii, cieszył się od początku istnienia bardzo dużym zainteresowaniem klientów, dlatego szefostwo tej firmy postanowiło, że uruchomiona zostanie kolejna placówka.

Pierwszy sklep Lego w Irlandii uruchomiony był na Grafton Street w Dublinie i miało to miejsce w sierpniu ubiegłego roku. Tym razem sklep Lego powstanie w Centrum Handlowym Blanchardstown, a klienci będą mogli zapoznać się z jego ofertą już w październiku.

W nowym sklepie znajdzie się m.in. Lego Pick a Brick Wall, gdzie kupujący będą mogli korzystać z dużej gamy pojedynczych klocków, a także stanowisko, w którym możliwe będzie miksowanie oraz dopasowanie szerokiej akcesoriów dodatkowych, w tym spodni, koszulek, głów i rodzajów włosów, by dostosować figurki Lego do własnych upodobań i potrzeb.

Dyrektor ds. marketingu Amy Pearson skomentowała zapowiedź w następujący sposób:

– Otwarcie sklepu Lego na Grafton Street dowiodło, jak bardzo marka Lego jest kochana w Irlandii, dlatego cieszymy się, że tej jesieni otworzymy drugi sklep na irlandzkim rynku.

Zarządzająca aktywami w Blanchardstown Centre dyrektor ds. najmu w Falcon AM Sharon Walsh powiedziała natomiast:

– Tworzenie wyjątkowych doświadczeń klientów jest coraz ważniejsze, a ten interaktywny i w pełni wciągający sklep bezpośrednio do tego przemawia.

To kolejny całkiem nowy sklep w Blanchardstown Centre, a wcześniej pojawił się w tej lokalizacji koncepcyjny sklep Nike.

Bogdan Feręc

Źr: Business Plus

Photo by Tyler Lastovich on Unsplash

Udostępnij i skomentuj w mediach społecznościowych po przeczytaniu tekstu:
ZNAJDŹ NAS:
Znacznie wzrosła il
50% dzieci w Europie