„Czas na kwas” – Polka na Bałkanach

Nowa seria filmów, które pojawiają się od pewnego czasu na kanale You Tube, a są dziełem mojej redakcyjnej koleżanki Liliany Wiadrowskiej.

Wcześniej Liliana znana była z cyklu „Polka na Bałkanach”, ale też z autorskiego programu w Radiu Wnet, natomiast teraz, kiedy wszystkie jej kanały są wciąż aktywne, rozpoczęła realizację kolejnego projektu.

W serii „Czas na kwas” znajdziecie Państwo wiele ciekawostek z Bałkanów, bo przecież Liliana Wiadrowska jest specjalistką związaną z tym regionem Europy, co niejednokrotnie udowodniła, opowiadając o Słowenii, Chorwacji, Bośni i Hercegowinie, Serbii, Czarnogórze, Kosowie, Albanii oraz Cyprze.

Cykl „Polka na Bałkanach”, który prezentowany jest w sobotnie i niedzielne popołudnia w Radiu Wnet, może stać się doskonałą wakacyjną wskazówką, ponieważ redaktor Liliana Wiadrowska zawiera w nim sporo wiadomości o ciekawych bałkańskich zakątkach, które nie są tak tłumnie odwiedzane przez turystów.

W „Polce na Bałkanach” i cyklu „Czas na kwas”, wielbiciele Liliany mogą znaleźć też mnóstwo ciekawych informacji o niej samej, bo przecież opowiada tam historię swojego życia, a w tej miała już całkiem sporą ilość zdarzeń.

Zapraszam do oglądania najnowszego filmu Liliany Wiadrowskiej, ale też obserwowania jej youtubowych kanałów i słuchania audycji w Radiu Wnet, gdzie znajdziecie Państwo dużą dawkę bałkańskiej muzyki.

red. Liliana Wiadrowska – Radio Wnet

Gwoli ścisłości dodam, że redaktor Liliana zaprosiła mnie do swojego programu w Radiu Wnet, w którym rozmawiamy na dużym luzie, opowiadamy o ciekawostkach państw, w których mieszkamy, a co ważne, robimy to na żywo i bez przygotowania, więc czasami mogą przydarzyć się nam całkiem ciekawe wpadki.

W najbliższej niedzielnej audycji Polka na Bałkanach porozmawiamy o… Właśnie, tego nie wie nikt, bo chyba ani Liliana, a tym bardziej ja, więc czekam w napięciu na godzinę 19:10 w Polsce i 18:10 w Irlandii, bo zdarzyć się może wszystko.

Osoby, które nie miały okazji słuchać ostatniej audycji Liliany Wiadrowskiej, powinny tego żałować, bo rozmawialiśmy przecież o bieliźnie pasującej do oczu mojej redakcyjnej koleżanki. Redaktor Wiadrowska uznała, że lepiej czuje się w czerwonej, ja natomiast jako tradycjonalista, proponowałem jej czarną.

Zapraszamy do oglądania i słuchania „Polki na Bałkanach”, „Rakowych Faktów” i „Czasu na Kwas”.

Bogdan Feręc – Studio Riverside Radia Wnet

© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
Rząd musi zakończy
Pączki w Tłusty Cz