Brak pomysłu na prezent?

Irlandzka linia lotnicza podpowiada, że prezent świąteczny może być też Kartą Podarunkową, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by taką właśnie obdarować najbliższych.

Prezentem może stać się Karta Podarunkowa Ryanair, jak twierdzi przewoźnik i skierował właśnie swoją ofertę last minute do mieszkańców Irlandii. Jak dodają przedstawiciele Ryanair, 62% konsumentów kupuje prezenty w ostatnim tygodniu przed świętami, a i coraz częściej przybierają one formę cyfrową.

Na to postawił irlandzki przewoźnik, który proponuje, by Karta Podarunkowa Ryanair, znalazła się pod choinką.

O ile zdecydujesz się na zakup Karty w Ryanair, dodaje przewoźnik, masz gwarancję, że nie będziesz zmuszony do biegania od sklepu do sklepu, więc unika się zgiełku, a wystarczy zamówić Cyfrową Kartę Podarunkową Ryanair i to w zaciszu własnego domu.

Karta zostanie wygenerowana w ciągu kilku minut i będzie wygodnie dostarczona prosto do Twojej skrzynki pocztowej – to takie szybkie i proste! 

Ceny Kart Podarunkowych Ryanair zaczynają się już od 25 €, a można je wykorzystać do zarezerwowania następnej podróży z ponad 230 miejsc oferowanych przez linie lotnicze w całej Europie.

Jedynym problemem jest teraz podjęcie decyzji, dokąd się udać!

Opr: Bogdan Feręc

Źr: Ryanair

Photo by Kevin Hackert on Unsplash

© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS: