Boże Narodzenie w Irlandii zaczyna się dzisiaj

Nie dokładnie Boże Narodzenie, jako takie, ale sezon sprzedaży świątecznej już tak i stanie się to za sprawą sklepów Brown Thomas.

Właśnie dzisiaj ten detalista uruchomi swój dział świąteczny, a doczekają się tego sklepy w Dublinie, Cork i Limerick, by następnie wszystkie placówki tej sieci zaczęły oferować bożonarodzeniowe utensylia. Jak dodaje Brown Thomas, świąteczne ozdoby można też w znacznie większym wyborze kupować w ich placówce za pośrednictwem strony internetowej sklepu.

Brown Thomas zaprezentuje dzisiaj również swój bożonarodzeniowy wystrój, a będzie on dotyczył jeszcze tylko jednego stoiska, by po Halloween wypełnić uliczne wystawy tej sieci.

W Brown Thomas od dzisiaj będzie można kupować świąteczne dekoracje, w tym choinki, ozdoby i prezenty z szerokiej gamy wyrobów, jaką na sezon 2023 przygotował detalista.

Część klientów Brown Thomas zadowolona jest z tak wczesnej oferty sprzedawcy i twierdzi, że to doskonały pomysł, aby już w połowie sierpnia oferować świąteczne ozdoby, gdyż daje to czas na przemyślane zakupy. Większość uważa jednak, iż sierpień to zbyt wcześnie na myślenie o świętach Bożego Narodzenia, bo do tych zostało jeszcze prawie pół roku.

Przedstawiciele Brown Thomas dodają, że oni, jak i część klientów czekają na ten dzień, a i są tacy, którzy czekają na uruchomienie sezonu świątecznego, więc tylko po to pojawiają się w sklepie, by obejrzeć nowe bożonarodzeniowe trendy.

Wraz z uruchomieniem sezonu świątecznego w Brown Thomas, w jego sklepach pojawia się też bardzo duża ilość zagranicznych gości, gdyż traktowane jest to wówczas jako atrakcja turystyczna.

W tym roku trend kolorystyczny świąt ma być tradycyjny, więc zamykać się kolorami w odcieniach czerwieni, złota i zieleni oraz ich wszelkimi odmianami. W tegorocznej świątecznej modzie obowiązywać ma styl lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku, przynajmniej wg sieci Brown Thomas.

Bogdan Feręc

Źr: NewsTalk

Photo by Arnel Hasanovic on Unsplash

Udostępnij i skomentuj w mediach społecznościowych po przeczytaniu tekstu:
ZNAJDŹ NAS:
Tak kończy się irl
Niemcy przejmują ko