10-milionowy pasażer Ryanair w Knock

Ryanair świętował przewiezienie 10 milionów pasażerów z i na lotnisko Ireland West Airport Knock. 

Na początku tego roku Ryanair ogłosił swój największy w historii rozkład lotów na lato ’23 z 16 trasami, w tym nową trasę na Lanzarote.

Ryanair, jak mówi rzecznik prasowy linii, obsługuje obecnie ponad 120 lotów tygodniowo do i z lotniska Ireland West Airport Knock, co stanowi wzrost o 15% w porównaniu z latem 2022 r., napędzając turystykę przyjazdową, jednocześnie oferując swoim klientom z zachodu i północnego zachodu bezkonkurencyjny wybór w najniższych cenach podczas rezerwacji letnich wakacji. 

Przy ponad 900 000 pasażerów Ryanaira, którzy w tym roku będą przylatywać i odlatywać z lotniska Knock, linia lotnicza jest aktywnie zaangażowana w stymulowanie ożywienia gospodarczego, wzrostu i turystyki po Covid.

Żeby uczcić 10 milionów pasażerów na lotnisku Knock, Ryanair wprowadził taryfy Lato ’23 już od 29,99 euro w jedną stronę, które dostępne już na stronie www.Ryanair.com.

Szefowa komunikacji Ryanair Jade Kirwan powiedziała:

– Cieszymy się, że możemy świętować przewiezienie 10 milionów pasażerów na i z lotniska Knock.  Ryanair działa na lotnisku Ireland West Airport Knock od 1986 roku, a nasz niedawno ogłoszony rekordowy rozkład na lato ‘23 nie tylko zapewni klientom Ryanaira z zachodu i północnego zachodu tanie taryfy w bezkonkurencyjnym wyborze słonecznych miejsc wypoczynku i tętniących życiem europejskich miast na wakacje tego lata. Ryanair będzie nadal promować ważny rozwój obszarów wiejskich poprzez wspieranie ponad 580 lokalnych miejsc pracy i zapewnianie jeszcze lepszej łączności z Europą i jej milionami wczasowiczów. Chcąc uczcić ten wielki kamień milowy, oferujemy bilety już od 29,99 euro w jedną stronę na podróże do 23 października, a bilety dostępne tylko na Ryanair.com.

Dyrektor zarządzający Ireland West Airport Joe Gilmore dodał:

– Cieszymy się, że możemy zaznaczyć kolejny znaczący kamień milowy w historii lotniska, witając 10-milionowego pasażera Ryanaira. To było fantastyczne 37 lat z wieloma wspaniałymi wydarzeniami i osiągnięciami po drodze. W tym czasie Ryanair wciąż się rozwijał i zapewniał niezwykle ważny międzynarodowy dostęp do i z rynku brytyjskiego oraz łączył zachodnią Irlandię ze słonecznymi destynacjami w Hiszpanii i Portugalii, a także zapewniał dostęp do europejskich miast, takich jak Mediolan, Barcelona i Kolonia, które stały się niezwykle ważne w rosnącej liczbie turystów na zachodzie i północnym zachodzie Irlandii. Chciałbym podziękować klientom Ryanair, a w szczególności personelowi Ryanair tutaj na lotnisku, który nadal odgrywa bardzo ważną rolę, pomagając lotnisku i Ryanair w osiąganiu celów dla pasażerów, jak ten i zapewnianiu, że korzystanie z lotniska będzie zarówno bezproblemowe, jak i przyjemne. Z niecierpliwością czekamy na dalsze wzmacnianie naszych relacji z Ryanairem i poszerzanie zakresu naszych usług w nadchodzących latach.

Opr: Bogdan Feręc

Źr: Ryanair

Fot: Ryanair / Photo by Collin on Unsplash

© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
Partia Pracy wzywa d
Wydatki na jedzenie