Uruchomili się wróżbici

Wesprzyj naszą pracę na Go Fund Me. Dziękujemy!

Zazwyczaj przed końcem roku do łask zaczynają wracać wszelkiej maści wróżbici i przewidujący przyszłość, a i ponownie zaczęto skrupulatnie przeglądać Almanach Old Moore’a, który wskazuje, że 2023 rok będzie obfitującym w wydarzenia.

W tej publikacji mówi się, że przyszły rok stanie się punktem zwrotnym dla naszej ziemi, a i dojdzie do wydarzenia, które zmieni finansowy porządek świata. Pojawić na się również coś, co wpływać będzie na zachodnie wybrzeże Zielonej Wyspy, a ma to związek z Oceanem Atlantyckim, więc Galway i Limerick mogą być w „niebezpieczeństwie”.

Są też dobre informacje, gdyż wzrost cen domów i mieszkań ma wyraźnie zwolnić, ale żeby nie było aż tak pięknie, to asteroida z kosmosu zbliży się jakoby do naszego globu, co wywołać ma niepokój.

Fani hurlingu mogą stawiać natomiast na drużynę z Limerick, a Kerry wygra All-Ireland Football Final, czyli już teraz można iść do bukmacherów i stawiać poważne kwoty.

Stany Zjednoczone będą miały problem, no może nie całe, a jeden człowiek, który był prezydentem, a ma otrzymać ostrzeżenie zdrowotne. Ta wróżba dotyczy bezpośrednio 76-letniego Donalda Trumpa i chociaż nie wiadomo, o co dokładnie chodzi, to były prezydent powinien mieć to na uwadze.

Dramatyczne wieści płyną z almanachu dla użytkowników mediów społecznościowych i całej sieci, bo internet w roku przyszłym dozna globalnej awarii, co nie musi być dziełem przypadku.

Brytyjska rodzina królewska ponownie będzie na ustach świata, bo zbliżać się mają kłopoty małżeńskie księcia Harry’ego i Meghan Markle, a i w ich portfelach wiać ma wtedy pustką.

Watykan też nie może spać spokojnie, bo papież Franciszek może zakończyć swoje urzędownie, a wskazuje się na zmianę na tronie Piotrowym.

Gwoli ścisłości Almanach Moore’a liczy sobie już 259 lat i przechowywany jest w Bibliotece Long Room w Trinity College w Dublinie. Badacze tego periodyku twierdzą, że wiele przepowiedni w nim zawartych potwierdziło się na przestrzeni lat, więc i teraz może zawierać zapowiedź dziwnego roku.

Wróżbici i jasnowidze mówią natomiast, że czeka nas trudne 12 miesięcy, a tak źle dawno nie było, co potwierdzać mają i szklane kule, jak i wróżbiarskie karty.

Bogdan Feręc

Źr: NewsTalk

Photo by Emilian Robert Vicol from Pixabay 

© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
Minister wyprowadzi
Ryanair znowu ze wzr