Ryanair informuje o możliwych zakłóceniach lotów

Jak stwierdza rzecznik irlandzkiej linii lotniczej Ryanair, w najbliższych dniach mogą powstawać potencjalne zakłócenia w lotach.

Sprawa dotyczy bezpośrednio Francji, gdzie zaplanowano już strajki kontrolerów lotów, co wpływać może na cały ruch pasażerski nad Europą. Mówi się obecnie, że strajk we Francji spowoduje prawdopodobnie problemy z lotami nad całym kontynentem, ale dotykać będzie nie tylko loty krótko- i średniodystansowe, bo również też z obu Ameryk, Australii itd.

O ile zrealizuje się ten niepokojący scenariusz, zakłócenia dotknąć mogą ok. 100 000 pasażerów.

Jak dodaje się w komunikacie, linia zrobi wszystko, aby zminimalizować utrudnienia, a i zrealizować loty, także te prowadzące do innych miejsc przeznaczenia, ale z trasami nad Francją.

Ryanair prosi swoich klientów, aby na bieżąco sprawdzali informacje w tej sprawie na jego stronach internetowych, ale można kontaktować się z przewoźnikiem za pośrednictwem infolinii.

O podobnych zakłóceniach i problemach z lotami nad Francją informują też inne europejskie linie lotnicze i proszą swoich klientów, aby kontaktowali się z nimi, w celu uzyskania najświeższych informacji.

Bogdan Feręc

Źr: The Liberal

Zdj: Image by István from Pixabay 

© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
EnglishGaeligePolskiУкраїнська
EnglishGaeligePolskiУкраїнська