Polskie filmy krótkometrażowe na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cork

Wesprzyj naszą pracę na Go Fund Me. Dziękujemy!

Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cork ma przyjemność zaprezentować program polskich filmów krótkometrażowych, których kuratorami gościnnie jest Krakowski Festiwal Filmowy. Festiwal rozpocznie się we wtorek 26 lipca o godzinie 18:00 w kinie Gate w Cork City.

W programie znajdą się filmy krótkometrażowe z udziałem aktorów, ale też animowane, takich reżyserów jak Katarzyna Agopsowicz, Katarzyna Warzecha, Andrzej Cichocki i Tomasz Siwiński.

Bilety można kupić w cenie 11 euro (w tym 9,50 euro). Dowiedz się więcej o programie, kup bilety i karnety sezonowe Klubu Filmowego tutaj.


Informacje można znaleźć również na Twitterze, Instagramie i Facebooku.

Informacja o wydarzeniu:

Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cork ma zaszczyt zaprezentować wciągającą mieszankę polskich krótkometrażowych filmów aktorskich i animowanych, a kuratorem jest gościnnie Krakowski Festiwal Filmowy w Polsce, jedno z najstarszych wydarzeń na świecie poświęconych filmom dokumentalnym, animowanym i krótkim fabułom, w ramach swojego miesięcznika Klub Filmowy CIFF: Sezon Europejskich Filmów Krótkometrażowych.

Dołącz do nas we wtorek 26 lipca o godzinie 18:00 w kinie The Gate w Cork City i przeżyj szereg spektakularnych wizualnie historii, takich jak humorystyczne rozważania o szczęściu w „Księciu w cukierni”Katarzyny Agopsowicz; wzruszające spojrzenie w przeszłość poprzez listy miłosne w „Mamy jedno serce”Katarzyny Warzechy; dokument z pogranicza realizmu i baśni „Trochę rajuAndrzeja Cichockiego; a także animowaną komedię o miłości i śmierci Tomasza Siwińskiego „Miłość w czasach gospodarki węglowej”.

Zapraszamy!

Cork International Film Festival

Krakow Film Festival

© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
Poland signs deal to
Rolnictwo komórkowe
Portal "Polska-IE" informuje o przewie urlopowej w dniach od 23 do 27 maja 2024 roku. Dziękujemy za wyrozumiałość. Zapraszamy niebawem.
Portal "Polska-IE" informuje o przewie urlopowej w dniach od 23 do 27 maja 2024 roku. Dziękujemy za wyrozumiałość. Zapraszamy niebawem.