100 miejsc pracy w Ryanair

Linia lotnicza z Irlandii poinformowała, że planuje w najbliższym czasie zatrudnić 100 nowych osób, które znajdą pracę w wielu obszarach działalności przewoźnika.

Wg Ryanair, należy rozwijać bazę pracowników, zatrudniać talenty i osoby o wysokich kwalifikacjach, a nowa propozycja przewoźnika dotyczy miejsc pracy dla osób, które pomogą w rozwoju oprogramowania, ale też analityków danych, bezpieczeństwa, infrastruktury i operacji, kierowników programów oraz projektów, specjalistów wsparcia klienta i zespołu, analityków biznesowych oraz inżynierów kontroli jakości.

W oświadczeniu linii lotniczej czytamy:

– Ci nowi, ważni pracownicy pomogą Ryanair w realizacji najnowocześniejszych projektów, nowych technologii i napędzaniu transformacji cyfrowej dla linii lotniczej nr 1 w Europie, która do 2034 r. będzie mogła przewozić ponad 300 milionów pasażerów.

Dyrektor techniczny Ryanair John Hurley przyznał, że ostatni okres był trudny dla firm technologicznych w Irlandii, ponieważ ponad 2000 pracowników technicznych straciło pracę w Irlandii w mniej niż 12 miesięcy.

Dyrektor John Hurley powiedział:

– Ryanair utrzymuje silną pozycję wzrostową z ambitnymi celami w postaci 300 milionów pasażerów do 2034 roku i cieszymy się, że możemy zaoferować irlandzkim talentom technologicznym możliwość pracy nad najnowocześniejszymi projektami z linią lotniczą nr 1 w Europie, które wesprą nasze cele wzrostu.

Bogdan Feręc

Źr: Ryanair

Photo by Marek Piwnicki on Unsplash

© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
PESCO vel NATO albo
Irlandia to „Repub