Setki stanowisk oferowanych na targach pracy na lotnisku w Dublinie

Wesprzyj naszą pracę na Go Fund Me. Dziękujemy!

Dzisiaj zaoferowane zostaną setki świetnych ofert pracy od kilkunastu pracodawców, podczas gdy operator lotniska w Dublinie organizuje coroczne Targi Pracy. 

Targi Pracy na lotnisku w Dublinie odbędą się w hotelu Radisson przy lotnisku w Dublinie, a w godzinach 10:00–17:00. Udział w targach jest bezpłatny i zapewni uczestnikom możliwość poznania różnorodnych stanowisk oferowanych na lotnisku w Dublinie, głównej międzynarodowej bramie Irlandii. 

Stanowiska, które należy obsadzić, obejmują: specjalistów ds. sprzedaży detalicznej, członków zespołu świadczenia usług, funkcjonariuszy jednostki wyszukiwania na lotnisku, członków zespołu sprzątającego, techników, z możliwością pracy zarówno w pełnym, jak i niepełnym wymiarze godzin. Wymagana jest praca zmianowa, zapewniająca doskonałe wynagrodzenie i benefity oraz pełne przeszkolenie. 

Członkowie zespołu DAA, a także innych firm działających na lotnisku w Dublinie, będą obecni na Targach Pracy, aby odpowiedzieć na pytania i udzielić porad osobom zainteresowanym karierą na lotnisku, gdzie zatrudnionych jest już około 20 000 osób.

Na Targach Pracy zaprezentują się firmy: Masterlink, Estee Lauder, Blackjack, Ace, Red Kite, Marqette, Lagardere, KSG, SSP, Aircoach, SIXT i National Express.

Menedżer ds. relacji z mediami w DAA Graeme McQueen stwierdza:

– Targi Pracy zaprezentują wiele wspaniałych ofert pracy dostępnych na lotnisku w Dublinie przed kolejnym pracowitym latem. Niezależnie od tego, czy szukasz pracy stałej na pełen etat, czy pracy sezonowej w miesiącach letnich mamy coś dla Ciebie. Targi Pracy dadzą osobom poszukującym pracy szansę dowiedzenia się więcej na temat oferowanych ekscytujących stanowisk pracy, z dobrym wynagrodzeniem i warunkami, a także zadawania pytań w swobodnej atmosferze dostępne rodzaje umów dostosowane do każdego stylu życia, w tym umowy na 20, 30 i 40 godzin. Teraz jest ekscytujący czas, aby dołączyć do lotniska w Dublinie lub jednej z wielu firm, które tu działają, i wyruszamy w podróż mającą na celu poprawę udogodnień dla pasażerów, usług i ogólnego doświadczenia pasażerów na lotnisku w Dublinie.

Ponieważ port lotniczy w Dublinie ma ambitne plany poprawy stanu obiektów, usług i ogólnego komfortu pasażerów na lotnisku w Dublinie, przy jednoczesnym zrównoważonym zwiększeniu przepustowości portu lotniczego z 32 milionów pasażerów do 40 milionów rocznie, teraz jest dobry czas i doskonała szansa dla potencjalnych kandydatów dołączyć do jednej z wielu firm działających na lotnisku w Dublinie.

Bogdan Feręc

Źr. Dublin Airport

Photo Dublin Airport

© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
Netflix oferuje zbyt
Szwajcaria coraz bar
Portal "Polska-IE" informuje o przewie urlopowej w dniach od 23 do 27 maja 2024 roku. Dziękujemy za wyrozumiałość. Zapraszamy niebawem.
Portal "Polska-IE" informuje o przewie urlopowej w dniach od 23 do 27 maja 2024 roku. Dziękujemy za wyrozumiałość. Zapraszamy niebawem.