Ryanair uruchomi dodatkowe loty na wrzesień i październik

Wesprzyj naszą pracę na Go Fund Me. Dziękujemy!

Ryanair poinformował właśnie, że z uwagi na bardzo duże zainteresowanie, wychodzi naprzeciw oczekiwań klientów i fanów, uruchamiając dodatkowe loty.

Jak stwierdził przedstawiciel linii, Ryanair uruchomił dzisiaj sprzedaż biletów na długo wyczekiwany tegoroczny Puchar Świata w Rugby, który odbędzie się we Francji w przyszłym miesiącu, dodając dodatkowe loty dla fanów podróżujących do i z kilku francuskich miast.

Ryanair zaoferuje więc dodatkową przepustowość na kluczowych trasach do Bordeaux, Nantes i Paryża, aby zapewnić kibicom 40 dodatkowych lotów dostępnych już teraz z i do Dublina.

W tym roku można porzucić telewizję i poleć liniami Ryanair, aby kibicować chłopcom w zielonych barwach na żywo, żeby przeżyć dzień meczu na najwyższym poziomie. Nigdy nie jest za późno, aby zarezerwować miejsce i świętować tegoroczne Mistrzostwa Świata w Rugby z najniższymi cenami w Europie – informuje irlandzki przewoźnik.

Dyrektor marketingu Ryanair Dara Brady powiedział:

– Mieliśmy rekordową liczbę rezerwacji od fanów rugby podróżujących w tym roku na spektakularne Mistrzostwa Świata w Rugby, które odbędą się w całej Francji. Aby uczcić to długo wyczekiwane wydarzenie, z radością informujemy o dodaniu dodatkowych lotów między Irlandią a Francją na kluczowych trasach, m.in. z Dublina do Bordeaux, z Dublina do Nantes i z Dublina do Paryża, aby przyciągnąć jeszcze więcej fanów na wszystkie ważne mecze. Ponieważ fani planują podróże, aby obejrzeć mecze swoich ulubionych drużyn na żywo, zachęcamy wszystkich klientów do zalogowania się na Ryanair.com i dokonania rezerwacji już teraz, aby uniknąć przegapienia oferty.

Terminy dodatkowych lotów:

Źr: Ryanair

Bogdan Feręc

Źr: Ryanair

Photo by Ryanair /  Markus Winkler on Unsplash

© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
Z własną miską ta
Jedzenie mięsa jest
Portal "Polska-IE" informuje o przewie urlopowej w dniach od 23 do 27 maja 2024 roku. Dziękujemy za wyrozumiałość. Zapraszamy niebawem.
Portal "Polska-IE" informuje o przewie urlopowej w dniach od 23 do 27 maja 2024 roku. Dziękujemy za wyrozumiałość. Zapraszamy niebawem.