Ryanair rozszerza siatkę połączeń z lotniska Shannon. Zapowiedział promocyjne ceny

Pasażerowie korzystający z lotniska na zachodzie kraju mogą się cieszyć, ponieważ rodzimy przewoźnik zapowiedział, iż na lato 2023 zaplanował rozszerzenie rozkładu lotów i dodaje kolejne trasy.

To kolejna zmiana w Ryanair, który już wcześniej mówił o nowych trasach z Shannoo oraz Cork, a teraz może zapewnić, iż po dostarczeniu z firmy Boeing nowych samolotów, możliwe stanie się uruchomienie tras z Shannon do Neapolu i Porto.

Przyszłoroczny rozkład lotów z Shannon będzie i jednocześnie zapewni klientom Ryanair ze środkowego zachodu taryfy, które pomogą im pokonać recesję, w ramach bezkonkurencyjnej oferty ponad 180 tygodniowych lotów do słonecznych miejscowości i tętniących życiem europejskich miast na wakacje przyszłego lata, ale także zapewni nieocenioną turystykę przyjazdową, zwiększając łączność z Europą i jego miliony wczasowiczów.

Przez ostatnie 35 lat Ryanair z powodzeniem operował z Shannon, przewożąc do tej pory ponad 18 milionów pasażerów i promując ważny rozwój obszarów wiejskich poprzez znaczne inwestycje w regionie, m.in. niedawne otwarcie wartego 10 milionów euro 3-zatokowego zakładu konserwacji ciężkich maszyn w Shannon stworzyło ponad 200 nowych miejsc pracy wymagających wysokich kwalifikacji w Clare.

Dara Brady z Ryanair powiedział:

W związku ze świętami wielkanocnymi i kolejnym latem, cieszymy się, że możemy zapewnić naszym klientom ze środkowo-zachodniej części kraju jeszcze większy wybór, dodając dwie kolejne, nowe trasy – do Neapolu i Porto z Shannon. Aby uczcić tę dobrą wiadomość, uruchomiliśmy ograniczoną czasowo wyprzedaż miejsc dla klientów, którzy wstają wcześnie i chcą skorzystać z okazji na zakończenie recesji podczas wakacji Summer 23, z cenami zaczynającymi się już od 29,99 euro, dostępnymi już na Ryanair.com.

Dyrektor generalna Shannon Airport Group Mary Considine, która z zadowoleniem przyjęła też zapowiedź przewioźnika, powiedziała:

To fantastyczna wiadomość dla naszych pasażerów i kolejna wygrana lotniska Shannon, dzięki ciężkiej pracy naszego zespołu Aviation Development. Porto to wspaniałe nadmorskie miasto o niesamowitej historii, podczas gdy Neapol oferuje tak wiele do zobaczenia i zrobienia, a pasażerom otwiera możliwości odkrywania wspaniałego wybrzeża Amalfi. Te miejsca docelowe zapewnią dalszą łączność dla Shannon i regionu oraz podkreślą stały rozwój Shannon od czasu pandemii.

Bogdan Feręc

Źr: Ryanair

Photo by Markus Winkler on Unsplash

Udostępnij:
ZNAJDŹ NAS:
Rząd staje się śm
Ustawodawstwo dotycz