Patricia Kazadi: Czasami dwie osoby w związku są razem, a jednak osobno i czują się samotni. Mówię o tym w utworze „Ona”

W zapowiedzi utworu „Ona wokalistka podkreśla, że „dedykuje go każdemu, kto kiedyś czuł tak samo – być razem, obok siebie, a jednak osobno. To refleksyjna opowieść o emocjach, jakich doświadcza wiele osób. Piosenka utrzymana jest w rytmach neo r’n’b, zarówno na poziomie beatu, jak i melodii w nostalgiczny sposób nawiązuje do oldschoolowych klimatów soul. W utworze gościnnie pojawił się Ten Typ Mes. To kolejny ich wspólny numer po ponad 10 latach.

– Właśnie wydałam nowego singla „Ona” wraz z raperem Ten Typ Mes. Zdecydowanie jest to zapowiedź płyty lub EP-ki, bo jeszcze nie zdecydowałam, która pojawi się już w nowym roku. Będzie to bardzo osobisty krążek i myślę, że odważny, jeżeli chodzi o ton wypowiedzi oraz to, o czym śpiewam – mówi agencji Newseria Lifestyle Patricia Kazadi.

Wokalistka podkreśla, że w utworze „Ona” zdecydowała się poruszyć bardzo ważny temat, którego nie można przemilczeć. Wiele osób tkwi bowiem w trudnych relacjach i mimo dyskomfortu nie zawsze mają odwagę odciąć się od toksycznych związków. Wykonawcy dywagują o tym, jak różnice wynikające z dwóch perspektyw – damskiej i męskiej – wpływają na to, że ludzie kiedyś tak bardzo kochający się teraz oddalają się od siebie.

– W „Ona” rozmawiam o tym, jak to jest, że czasami dwie osoby będąc w związku, nawet w jednym pomieszczeniu, czują, że są razem, a jednak osobno i czują się samotni, jak te różnice damska i męska się wykluczają bardzo często. I tutaj też wjeżdża Mes ze swoim punktem widzenia – wyjaśnia.

Do refleksji nad swoim życiem – ale nieco pod innym kątem zachęcał również jej poprzedni singiel.

– W „Natural” opowiadam o tym, co to jest body shaming, o tym, że należy siebie zaakceptować, pracować nad tym, żeby być dla siebie mniej surowym krytykiem i kochać siebie – podkreśla piosenkarka.

Patricia Kazadi nie ukrywa, że już nie może się doczekać premiery swojego nowego wydawnictwa muzycznego. To będzie dla niej ważny moment w jej karierze wokalnej.

– Płyta powstawała na przestrzeni ostatnich trzech lat, wszystko jest już zakończone, nagrane i teraz czeka na swoją premierę – dodaje.

Do tej pory Patricia Kazadi wydała dwa albumy studyjne: „Trip” (2013) i „Dark Pop” (2015), dwie EP-ki i kilkanaście singli.

Newseria

Udostępnij:
ZNAJDŹ NAS:
Leki ziołowe w chor
Wiceprezes Grupy Azo