Gdzie na wakacje?

Wesprzyj naszą pracę na Go Fund Me. Dziękujemy!

W kraju wiele osób ma już plany spędzenia letniej przerwy, ale w tym roku, co wynika z badań przeprowadzonych przez CSO, wielu mieszkańców Irlandii modyfikuje swoje plany i wybiera nieco tańsze wakacyjne opcje.

Uznano jednak, że wakacje można spędzić w doskonałych miejscach, które nie są aż tak bardzo oblegane turystycznie, a nawet są tańszą alternatywą dla typowych kierunków, jakie zwyczajowo wybierają mieszkańcy Zielonej Wyspy, więc można udać się bardziej we wschodnie rejony Europy.

Swobodnie można pominąć zaproszenie ukraińskich władz, które twierdzą, że wakacje na Ukrainie też mogą być ciekawe, a zaproponować coraz chętniej odwiedzaną przez osoby z Irlandii Słowenię.

To właśnie kraju, w którym znajdzie się doskonałe miejsca do wypoczynku, bo to i Adriatyk, ale też wiele wzniesień, jezior i rzek, a na dodatek pogoda prawie gwarantowana, więc ciepło i słonecznie.

Zaproszeniem niech stanie się film nagrany kilka lat temu przez moją koleżankę, czyli Polkę na Bałkanach – Lilianę Wiadrowską, która w ciekawy sposób przedstawia mieszkańców Słowenii.

Bogdan Feręc

Źr. Independent / Polka na Bałkanach

Photo by Mikita Karasiou on Unsplash

© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
Noce z aurora boreal
Represje wobec praco
Portal "Polska-IE" informuje o przewie urlopowej w dniach od 23 do 27 maja 2024 roku. Dziękujemy za wyrozumiałość. Zapraszamy niebawem.
Portal "Polska-IE" informuje o przewie urlopowej w dniach od 23 do 27 maja 2024 roku. Dziękujemy za wyrozumiałość. Zapraszamy niebawem.