Dodatkowe bilety Ryanair na Boże Narodzenie

Ryanair wprawia klientów w wczesną świąteczną atmosferę, ogłaszając, że dodał ponad 1,6 miliona dodatkowych miejsc na 660 trasach, aby zapewnić miejsca pasażerom podróżującym w okresie od 15 grudnia do 8 stycznia, by w Święta Bożego Narodzenia spotkać się z rodziną i przyjaciółmi.

Ryanair jednoczy rodziny, przyjaciół i bliskich od ponad 38 Świąt Bożego Narodzenia, a jako linia lotnicza nr 1 w Europie pod względem niskich cen i niezawodności, naprawdę nie ma lepszego wyboru, który zapewni dostawę prezentów bożonarodzeniowych na czas i zgodnie z budżetem, niezależnie od tego, czy lecisz do domu na spokojne Święta Bożego Narodzenia, wyprawę na stoki podczas ekscytującego urlopu narciarskiego lub pogoń za zimowym słońcem.

Żeby uczcić 1,6 miliona dodatkowych bożonarodzeniowych miejsc Ryanaira, linia lotnicza uruchomiła wyprzedaż miejsc w bardzo niskich cenach, już od 29,99 euro na podróże w okresie od 15 grudnia do 8 stycznia, dzięki czemu podróżowanie i spędzanie Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku w gronie najbliższych będzie jeszcze łatwiejsze dla pasażerów w całej Europie.

Dyrektor ds. komunikacji Ryanair Jade Kirwan powiedziała:

– Ryanair z radością ogłasza wcześniejszy prezent bożonarodzeniowy dla naszych klientów w postaci dodania 1,6 miliona miejsc w odpowiedzi na duży popyt bożonarodzeniowy. Jako linia lotnicza nr 1 w Europie pod względem niskich cen i niezawodności, z radością obserwujemy, że klienci dokonujący rezerwacji w Ryanair mają pewność, że jesteśmy w najlepszej sytuacji, aby zapewnić im bezpieczny, terminowy i niezawodny transport do domu, do swoich bliskich. Niezależnie od tego, czy wracasz do domu na spokojne Święta Bożego Narodzenia, wybierasz się na stok, czy też chcesz zamienić śnieg na zimowe słońce, upewnij się, że zarezerwujesz najlepszą dostępną cenę, odwiedzając aplikację/stronę internetową Ryanair i już dziś rezerwując świąteczne loty z Ryanair.

Opr. Bogdan Feręc

Źr: Ryanir

Photo by Niklas Jonasson on Unsplash

Udostępnij i skomentuj w mediach społecznościowych po przeczytaniu tekstu:
ZNAJDŹ NAS:
Kiedy lek na odchudz
RPP obniża stopy pr