Maxi Zoo otwiera swój nowy sklep

W przyszłym miesiącu Maxi Zoo Ireland uruchomi swój nowy sklep w centrum handlowym Nutgrove w południowej części Dublina.

Będzie to już dziewiąty sklep w stolicy Irlandii, ale też trzydziesty trzeci w kraju. Sieć sklepów zoologicznych dodaje, że w związku z rozwojem sieci zatrudni dziewięciu dodatkowych pracowników, a ich ilość podniesie się w Irlandii do 350. W sklepach w Dublinie pracować będzie wówczas 98 osób.

Otwarcie zaplanowano na weekend 5-7 lipca, a wówczas sklep oferować będzie 20 proc. zniżki, a zorganizuje też szereg atrakcji dla rodzin, w tym malowanie twarzy, modelowanie balonów, występ DJ-a i rozdawać ma prezenty.

Firma powstała w 2006 roku w Ballincollig w hrabstwie Cork, a obecnie jest już największym irlandzkim dostawcą i detalistą w zakresie sprzętu oraz żywności dla zwierząt domowych, który oferuje w stałej ekspozycji ponad 8000 produktów.

Maxi Zoo ma swoje placówki w 16 hrabstwach, ale najszerzej reprezentowane jest w regionie dublińskim.

Szef ds. marketingu w Maxi Zoo Anthony Cremin powiedział:

– 2024 to ważny rok dla Maxi Zoo; to trzeci sklep, który otworzyliśmy od stycznia, a fakt, że Nutgrove zwiększył do dziewięciu liczbę sklepów w samym Dublinie, jest czymś, z czego jesteśmy niezwykle dumni. Nowy sklep w Nutgrove to kolejny kamień milowy w niesamowitej podróży dla Maxi Zoo Ireland.

Bogdan Feręc

Źr. Business Plus

Photo by Jametlene Reskp on Unsplash

Udostępnij i skomentuj w mediach społecznościowych po przeczytaniu tekstu:
ZNAJDŹ NAS:
Nowi dostawcy pojawi
Prognoza cen benzyny