Dunnes Stores inwestuje w rozwój sieci

Całkiem niedawno zaktualizowano plany rozwojowe Dunnes Stores, a te właśnie zaczynają wchodzić w życie i detalista zapowiedział uruchomienie nowej placówki handlowej.

Nowy sklep Dunnes Stores otwarty zostanie w październiku tego roku w Dundrum Town Centre w Dublinie i będzie miał powierzchnię 54 000 stóp kwadratowych powierzchni handlowej. Nowy sklep oferować będzie artykuły gospodarstwa domowego, a także modę dziecięcą, męską i damską.

Właścicielem centrum jest firma Hammerson, która zapowiada, że Dundrum Town Centre zmienia się cały czas i wielu najemców zaczęło zwiększać swoją powierzchnię handlową w tym miejscu, albowiem zwiększyło się zainteresowanie klientów. Centrum przechodzi obecnie istotną zmianę konfiguracyjną, a i staje się bardzo popularne wśród mieszkańców tej części Dublina.

Wcześniej Brown Thomas zwiększył powierzchnię handlową, następnie Penneys, a i takie same kroki zapowiada właściciel marki Superdrug. W planach rozwojowych centrum jest też uruchomienie w Dundrum oddziału Western Union, co też będzie wartościowe dla odwiedzających centrum.  

Dyrektor zarządzający Asset Management na Irlandię i Szkocję Connor Owens stwierdził, iż strategiczne skupienie się firmy Hammerson na repozycjonowaniu i ożywianiu Dundrum Town Center jest oczywiste, ponieważ nadal przyjmuje ono nowe marki, koncepcje i nowinki rynkowe oraz wprowadza nowe strumienie przychodów.

Connor Owens mówi:

– Repozycjonowanie 200 000 stóp kwadratowych najlepszej powierzchni było integralną częścią tej strategii, dlatego z przyjemnością ogłaszamy podpisanie umowy z Dunnes Stores. Jest to świadectwo jakości i atrakcyjności Dundrum, a także ciężkiej pracy naszych kolegów i partnerów marki. Dzięki Dunnes Stores, Brown Thomas, Penneys i Nike Live mamy teraz nasz wymarzony skład najemców i jesteśmy teraz w silniejszej pozycji niż przed pandemią. Jest jeszcze więcej przed nami, a nasi klienci mogą spodziewać się jeszcze więcej wyjątkowych marek i doświadczeń w drugiej połowie roku.

Bogdan Feręc

Źr: RTE

Photo CC BY-SA 2.0 William Murphy

Udostępnij:
ZNAJDŹ NAS: