Nowy atut Warszawy? Szeremietiew wskazuje na relacje Nawrocki–Trump
Relacje prezydenta Karola Nawrockiego z Donaldem Trumpem mogą w przyszłości wzmocnić pozycję Polski w Europie – uważa prof. Romuald Szeremietiew. Były minister obrony narodowej przekonuje, że Warszawa znajduje się dziś w korzystniejszym położeniu niż w przeszłości, mimo napięć w relacjach z Niemcami i Ukrainą. Prezydenci Karol Nawrocki i Donald Trump/ fot. strona prezydent.pl W tym artykule: Między Niemcami
