Kierowcy w Illinois zapłacą mniej za paliwo. Stan wstrzyma planowaną podwyżkę podatku
Mieszkańcy Illinois odczują ulgę przy tankowaniu już od lipca. Biuro Gubernatora JB Pritzkera poinformowało, że stan czasowo wstrzyma planowaną podwyżkę podatku od paliwa, co ma pomóc kierowcom w okresie rosnących kosztów życia i niepewności gospodarczej. Decyzja została uwzględniona w budżecie Illinois na rok fiskalny 2027 o wartości 55,9 miliarda dolarów. Projekt został przyjęty przez Zgromadzenie
