100-calowy telewizor Hisense U8K wyróżniony przez dziennikarzy na targach CEDIA 2023

Hisense, czołowa międzynarodowa marka urządzeń domowych i elektroniki użytkowej, z dumą ogłasza, że jej 100-calowy telewizor U8K został uhonorowany kilkoma nagrodami podczas targów CEDIA 2023. Został wyróżniony tytułem Editor’s Pick (Wybór redakcji) przez portal Sound & Vision, the Best of CEDIA (Najlepszy produkt targów CEDIA) przez AVS Forum i the Best of Show CEDIA 2023 przez Twice.

CEDIA Expo jest największą wystawą branży profesjonalnych inteligentnych urządzeń AGD i RTV w Ameryce Północnej. Jest okazją do przedstawienia szerokiej gamy najnowszych produktów i technologii związanych z gadżetami inteligentnego domu napędzanymi sztuczną inteligencją, rozwiązań do pracy zdalnej, domowych systemów bezpieczeństwa i innych rozwiązań technologicznych dla domów.

W tym roku firma Hisense przedstawiła pełną gamę telewizorów ULED i Laser TV, w tym najnowszy 100-calowy U8K Mini LED, największy model produktów tego typu na rynku. 100-calowy telewizor U8K wyposażony jest w technologię podświetlenia Mini LED, ekran 144 Hz i natywną częstotliwość odświeżania doskonałą dla gier nowej generacji. Wyposażony jest również w system NEXT-GEN TV, który zapewnia łączność Wi-Fi6E dla niezakłóconego streamingu i transmitowanej drogą bezprzewodową rozrywki w jakości 4K, jak transmisje imprez sportowych na żywo.

Po pomyślnym debiucie na targach CES 2023 w styczniu, produkty Hisense serii U8 segmentu premium zostały wprowadzone na kilka dużych rynków, w tym w Ameryce Północnej, Europie, na Bliskim Wschodzie, Australii i w Południowej Afryce.

Przy obrazie o jasności do 1 500 nitów, technologia Mini-LED PRO zapewnia widzom więcej detali i głębszy kontrast niż kiedykolwiek dotąd. Oprócz tego, funkcja Quantum Dot Colour emituje światło o niezwykle precyzyjnych częstotliwościach, umożliwiając uchwycenie i wyświetlenie ponad miliarda odcieni kolorów na ekranie telewizora.

Dzięki takim technologiom jak IMAX Enhanced, Dolby Vision i tryb Filmmaker Mode, telewizory Hisense serii U8 oferują konsumentom wciągające wizualne i dźwiękowe doświadczenia płynące z kina domowego, zgodnie z koncepcją innowacji napędzanych zastosowaniami produktu, dostarczając wszystkim radość z oglądania filmów w ich oryginalnej formie w wysokiej rozdzielczości.

Hisense

Hisense to czołowa globalna marka sprzętu AGD i elektroniki użytkowej. Działalność Hisense obejmuje produkty multimedialne (z naciskiem na Smart TV), sprzęt AGD oraz inteligentne informacje IT. W ostatnim czasie firma Hisense notuje gwałtowny rozwój i obecnie działa w ponad 160 krajach.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/2211086/1.jpg

Źródło: Hisense

Źródło informacji: PR Newswire

Udostępnij i skomentuj w mediach społecznościowych po przeczytaniu tekstu:
ZNAJDŹ NAS:
Business Users Suppo
W tym roku jeden rac